ראיון: דניאל לוי, צילום: רפי דלויה

פעם בכמה חודשים בר רפאלי ואסי עזר נפגשים לצילומי קמפיין למשקפיים של "קרולינה למקה" ומשלימים פערים. גם הפעם, השניים הדרימו עד לעין גדי – ונראה שהיה להם לא מעט על מה לדבר. בר עוד רגע תככב על המסך בריאליטי החדש "הרפאליז", יחד עם שאר בני משפחתה, ועזר עוד מנסה להתאושש מהפרשה שהסעירה את המדינה לפני כחודש, אז יהודה נהרי טען שאסי הטריד אותו מינית. אנחנו כמובן שאלנו על הכל – וזה מה שהם ענו:

אסי, עברת תקופה לא קלה עם הטענות של יהודה נהרי כלפיך. איך אתה?
"אני בסדר, זו באמת הייתה תקופה לא קלה ומורכבת, אבל אני חושב שעכשיו אני הרבה יותר טוב ממש שחשבתי שאני אהיה, זה היה כמו להיזרק מרכב נוסע. אבל אני בסדר, אני מקבל הרבה אהבה ותמיכה ממי שקרוב אליי, וזה עוזר".

מה יש לך להגיד על כל הטענות האלה?
"ממש כשהכתבה התפרסמה ביקשו ממני תגובה והגבתי מיד, ואני אהיה אפילו יותר חד עכשיו – חוץ מהשם שלי, השם שלו והעובדה שהוא היה אצלי בבית – כל מה שכתוב שם לא נכון. אני יודע שאני חוזר על זה, ראיינו אותי כמה אנשים ולכולם אני אומר את אותה התשובה, אבל זאת האמת, אני לא יכול להגיד משהו אחר. וזהו, עכשיו מי שירצה שיאמין לי, מי שלא יאמין לי, כנראה כבר לא יאמין לי אף פעם, ואני צריך לקבל את זה, אני לא אצליח לשכנע את כולם".

חודש אחרי – אתה מרגיש שהנושא הזה מאחוריך?
"לא, אני לא מרגיש שהוא מאחוריי וזה כנראה לא יהיה מאחוריי אף פעם, כי כשמישהו אומר עליך משהו כל כך קיצוני, קשה לעבור על זה לסדר היום. זו ממש חוויה פוסט טראומתית אפילו, זו הייתה חתיכת טלטלה".

איך התגובות בבית, של אלברט?
"אלברט היה מדהים כמו שהוא תמיד, שאל שאלות, היה צריך להסביר לו מה כתוב שם כי הוא לא יודע לקרוא עברית, וזה גם היה רגע לא פשוט, להקריא לו מה אומרים עליי. אני לא חושב שהייתי צריך להגיד לו שזה לא נכון כי הוא מכיר אותי, אבל בכל זאת. כל מי שפוגש אותי, אפילו לפני ששואלים אותי אני ישר מסביר בעצמי כי אני לא רוצה שיהיה את הפיל הזה בחדר. אבל אני באמת מרגיש שמי שמכיר אותי מאמין לי, וזה מה שחשוב לי. המשפחה שלי היקרה מיד התייצבה לצדי ואיתי, והרגשתי מאוד עטוף ומאוד אהוב". 

אלברט אסקולה ואסי עזר (צילום: מתוך האינסטגרם של אלברט אסקולה, instagram)
"היה רגע לא פשוט להקריא לו מה אומרים עליי". אסי ואלברט | צילום: מתוך האינסטגרם של אלברט אסקולה, instagram
 

בר רפאלי, אסי עזר, קרולינה למקה (צילום: רפי דלויה, יחצ)
צילום: רפי דלויה, יחצ

ומצד שני, ממש בקרוב יוצא הריאליטי "הרפאליז", בו תככב בר רפאלי יחד עם שאר בני משפחתה: אמא ציפי, אבא רפי והאחים דור ואון. "זה הולך מאוד להפתיע וגם מאוד לרגש", חשפה בר, "אני חושבת שבסופו של דבר מה שמגלים זה שאנחנו אנושיים ואנחנו ממש משפחה רגילה, עם ריבים והשלמות, כעסים ואהבות, והכל, כמו אצל כולם. אני מאוד מתרגשת".

למה החלטתם כמשפחה ללכת על זה?
"האמת שהרעיון הגיע מבעלי. עדי שונא מצלמות ותקשורת וזה כל כך רחוק מהעולם שלו, אבל הוא פשוט מתישהו אמר לי 'תקשיבי, כל הזמן יש סביבכם כותרות, עושים על הגב שלכם כותרות חדשות לבקרים, תעשו עם זה משהו. אולי פשוט אתם תתחילו לעשות את העניין הזה, וכשיש דרמה לפחות שהיא תצולם ותהיה שלכם, ויראו באמת איך אתם מרגישים, מה אתם עושים ואיך אתם מגיבים, וקחו את ההזדמנות הזאת'. אז לרגע התעלפתי, כי זה שעדי יגיד דבר כזה זה היה קיצוני, ואז חשבתי על זה וזה הרגיש לי נכון. אם הייתם שואלים אותי לפני חמש שנים הייתי אומרת שבחיים זה לא יקרה, אבל עכשיו זה הרגיש נכון ומתאים, ולכל אחד מהמשפחה יש סיבה אחרת לעשות את התוכנית הזאת".

שאלו אותך אם תרצי עוד ילדים, וענית שזה רק אם מישהי תעבור את ההיריון והלידה במקומך.
"לא לא. הייתי מסכימה כל שישי שבת לעבור לידה, זה פלא עולם, זה הדבר הכי מושלם שחוויתי. אבל ההיריון קשה - והגידול לא פחות". 

בר רפאלי, קרולינה למקה (צילום: רפי דלויה, יחצ)
צילום: רפי דלויה, יחצ

אפשר להסיק שזהו, נסגרה הבסטה?
"כן, נסגרה הבסטה". 

אסי: "נבר סיי נבר, את אף פעם לא יודעת מה יכול לקרות".

בר: "אני ידועה בזה שאני משנה את דעתי, אני מזל תאומים. לרגע אחד בא לי את זה, וברגע השני לא רוצה את זה ובא לי משהו אחר, וזה הכי לגיטימי, לא מבינה איך אנשים לא מבינים".

נראה לי שילדים זה לא משהו שמשנים את דעתך כל הזמן.
בר: "לא, אבל בעלי לא משנה את דעתו, והוא הטיל וטו".

בר רפאלי, קרולינה למקה (צילום: רפי דלויה, יחצ)
סגרה את הבסטה. רפאלי לקרולינה למקה | צילום: רפי דלויה, יחצ