אחרי שהצליחה ליהיא גרינר לעורר סערה כשישבה באולפן עם טילטיל והתווכחה איתו בשידור חי, גם היום (ד') היא הגיעה לאולפן של "פאולה וליאון" והצליחה לייצר עניין, כמו שרק ליהיא יודעת.

כידוע, גרינר עברה לאחרונה ניתוח למתיחת בטן ושיתפה את עוקביה בכל התהליך. היא הציגה את הבטן שלה לפני הניתוח, במהלך הניתוח וכמובן אחרי תקופת ההחלמה. אני משתפת דברים שאני עוברת ביום יום, לא בשביל כותרות, אני כבר לא צריכה את זה", היא מספרת לפאולה וליאון. "יש לי 200 אלף עוקבים, אני מנצלת את הפלטפורמה הזו כדי לדבר על דברים ש מכעיסים אותי, זה הכל. כשקורה לי משהו לא טוב, אני צריכה להוציא ולפרוק. אני פותחת את הסטורי ופשוט משתפת, זה הכל. אין פה תכנון מראש, איזה תכנון מראש? כולם אומרים לי 'איך את ממציאה את עצמך מחדש'. מה יש לכם? אני קמה בבוקר ככה ופשוט מדברת על מה שמכעיס אותי".

ליהיא גרינר מציגה את תוצאות הניתוח למתיחת הבטן (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12)
קמה וחשפה בטן בשידור. גרינר | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12

גרינר החליטה לענות על כל השאלות בלי פילטרים, ואפילו חשפה את המשקל שלה בשידור. "לא התאמנתי שלושה חודשים, המאמן שלי לא ראה אותי. עכשיו אני רק יכולה לחזור להתאמן, אבל אחרי שעושים מתיחת בטן צריך לנוח ואסור לאמץ את האיזור. אני שוקלת היום 71 ק"ג, בטח יש בנות שיגידו שזה מלא. נכנסתי לניתוח 68 ק"ג, יצאתי 67 ק"ג ועכשיו עליתי ל-71 ק"ג. זה כי לא התאמנתי. שואלים אותי מה רמת הכאב של הניתוח - אז ניתוח קיסרי יותר כואב ממתיחת בטן. אפשר לקום לשירותים, ללכת קצת בבית. זה הרבה יותר קל מלידה בקיסרי".