יום העצמאות 2020 בהחלט יהיה יום שנדב אבקסיס יזכור לעוד שנים רבות. כמו כל אמני ישראל, נדב לא הופיע על במות ברחבי הארץ ביום הזה וחגג את יום ההולדת ה-72 למדינה בביתו, בשל הנחיות משרד הבריאות והממשלה על מנת למנוע התקהלויות.

אחרי שתמו החגיגות במרפסות ובגינות, אבקסיס שיתף את עוקביו ברשתות החברתיות כי הוא פונה לבית החולים ובימים אלה מחלים לאחר שהחליק במדרגות בבניין בו הוא מתגורר. "החלקתי בחדר המדרגות כמו מרוקאית ממוצעת כי מצאתי גרגר של לכלוך והופ - אמבולנס לבית החולים", כתב הקומיקאי ברשתות החברתיות ושמר על אופטימיות והומור.

View this post on Instagram

לפני שלוש שנים פחות חודש פנה אליי @ma_fitnesstyle והציע לי, ״תן לי לאמן אותך״. שנים שאני מתאמן ורץ, די תקוע אבל מרוצה, ולא ממש התלהבתי מהרעיון, אבל זרמתי. חצי שנה אח״כ, בעזרתה של תזונאית צמודה- מיכל בוקסר, הגענו לתוצאות שעד היום מתקשה להאמין. עכשיו מודיע לי האדון מור, שהוא ואשתו עוזבים לבאר שבע, ואותי הותירו גלמוד עם חשש לגלוטן ופחמימות יתר. אז תודה לך מור, תודה מיכל, ועכשיו צריך את עזרתכם עוקבים, מחפש מאמן או מאמנת, כאלה שמגיעים עד הבית (רמת גן) לאימוני משקל גוף/יוגה/TRX (פחות משקולות) מכירים מאמנים? אשמח אם תתייגו, תמליצו. מאמנים; אפשר ועדיף לפנות בפרטי. תנו לי את הכוח להמשיך! אה, והתמונה ממיקונוס, והחולצה מזארה סוף עונה (59 שקלים למתעניינים, אם נשאר, אבל אהבתי אותה, אז על הדרך) #sport #fit #health #

A post shared by Nadav Abuksis (@nadav_abekasis) on

הבוקר (א') התראיין אבקסיס ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין ופירט על מה שעבר עליו באותם רגעים. "אני לא יכול לראות לכלוך, ובלובי הבניין המפואר שבו אני גר ראיתי לכלוך, אז הוצאתי את הדלי וכמו סבתא שפכתי מים על המדרגות עם כפכפים מפלסטיק. התחלתי לשטוף ואני נשבע ששתיים או שלוש דקות לפני שזה קרה, בראש אמרתי, מעניין אם אני מחליק, אם אני מצליח לעשות את הבלתי אפשרי ולהזעיק עזרה, בחיי, כי הייתי לבד", סיפר.

"שברתי ארבע צלעות וצלע אחת פגעה בריאה, אז לא הייתה לי נשימה במשך דקה, פשוט פתחתי את הדלת של הבניין, אין אוויר, ראיתי את המוות מול העיניים", המשיך ושיחזר. "ניסיתי להזעיק עזרה, אבל לא היו אנשים, אז עליתי לבית, הזעקתי את אחי שגר מטר ממני ואמבולנס פינה אותי לבית החולים".

 

View this post on Instagram

הולך להיות היום במרכז שרב כבד, אז יצאנו מוקדם כדי להספיק ליהנות מכל רגע ממנו.

A post shared by Nadav Abuksis (@nadav_abekasis) on