צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

למרות הקורונה, בר זומר מנסה לשמור על שגרת עבודה והבוקר היא אפילו הצטלמה לקמפיין האביב של רשת התכשיטים "מגנוליה", לה היא משמשת פרזנטורית. ""התחסנתי", אומרת זומר בראיון קצר שערכנו עמה על הסט ושולחת צפירת הרגעה. "עשיתי את החיסון הראשון ואני מחכה לשני. אני אומרת לכולם ללכת להתחסן, זה באמת מאוד חשוב".

בקרוב היא תככב על המסך בעונה החדשה של "להיות איתה", שם קיבלה תפקיד בסדרה שכתבה חברה הטוב, אסי. "אני לא יכולה לספר כלום, הלוואי שהייתי יכולה. אסי ירצח אותי", היא מבהירה ומיד עוברת לנושא אחר שמעסיק רבים בימים אלה, תמונותיה של הדוגמנית שהופצו באתר לשירותי זנות.

זומר גילתה ע"י עוקביה הנאמנים שתמונות שלה ושל דוגמניות ישראליות נוספות עומדות באתר המציע שירותי ליווי וזנות. תחילה היא חשבה שמדובר באירוע לא אמיתי, אך לאט לאט הבינה את גודל העניין. "בהתחלה חשבתי שזה פייק והדבר הראשון שעשיתי זה לשלוח את זה לאביב, בעלי, הוא התחרפן מזה. גם אני הייתי בשוק והתחרפנתי שראיתי את הדבר הזה. אני לא מוכנה להיות חלק מאתר כזה, והדבר הזה באמת אמיתי וזה אתר שבאמת פעיל עם התמונות שלי ושל עוד דוגמניות".

בר זומר (צילום: אלון חן, פרטי)
"הוא התחרפן שראה את זה". בר זומר ואביב כהן | צילום: אלון חן, פרטי

 

"זה אתר רוסי", מבהירה זומר, "הגענו עכשיו לאיזשהו משרד שמנסה לעזור לנו ולהבין מי אותם אנשים שעומדםי מאחורי זה. עורכי הדין שלי מנסים לטפל בזה. זה נראה לי הדבר הכי חמור שקרה לי. אני רוצה להודות לעוקבים שלי ששמו לב לזה, ואני עובדת על להסיר את התמונות שלי מהאתר הזה בכל הכוח".