במהלך השנתיים האחרונות, בהן סתיו סטרשקו ועמית גיל ניהלו זוגיות פוטוגנית וצמודה, הם נתקלו לא אחת במשטרת ישראל. בפעם הראשונה זה היה בעקבות ריב קולני שגרם לשכנים להזמין להם ניידת והסיפור הסתיים בצווי הרחקה הדדיים. השניים התגברו על המשבר וחזרו להיות בקשר, אך הפעם השניה, שקרתה לפני שבועות ספורים, לא איחרה מלהגיע. עוברי אורח בגן מאיר שמעו שוב את השניים רבים, הפעם ברחוב, והזמינו ניידת שהתערסה.

אמש (ש') עוקביה של סטרשקו, ואנחנו ביניהם, גילינו כי סתיו מחפשת, יחד עם הכלבה שלה מילקי, דירה חדשה והפעם בלי בן הזוג שכבר למדנו להתרגל אליו. לפני ימים ספורים כתבה סתיו פוסט על התקרית האחרונה עם המשטרה, שהפכה מהר מאוד לסוערת וגרמה לה להגיב לשוטרים בחריפות. "השוטר מיד ובלי לשאול שאלות פעל כלפי עמית באלימות על אף שלא התנגד, דחף אותו בכוח הצידה, אזק את ידיו שלא לצורך והעלה אותו לניידת".

סתו סטרשקו (צילום: פול סגל)
רווקה וטוב לה. סתיו סטרשקו | צילום: פול סגל

כזכור, השניים הכירו בתחילת 2019 והזוגיות שלהם פורסמה כאן אצלנו לראשונה. תוך ימים ספורים סתיו ועמית כבר הפכו לזוג מדובר ומסוקר, ובראיון שהעניקו יחד למגזין סוף השבוע של mako, סיפרו על ההיכרות וההתאהבות המהירה: "הנחישות שלה השתלמה", אמר אז עמית, "הייתי צריך להשיל מעלי עוד קצת כבלי שיפוטיות של החברה, ואז ללכת עם האמת והאהבה שלי". 

מטעמה של סתיו סטרשקו נמסר: "אין תגובה".

סתיו סטרשקו ועמית גיל  (צילום: מיכאל ליאני)
הפרידו כוחות. סתיו ועמית | צילום: מיכאל ליאני