בתחילת השבוע התחוללה דרמה לא קטנה כשאביבית בר זוהר חלקה עם עוקביה ומעריציה את האכזבה שהיכתה בה אחרי שגילתה מה גלית גוטמן ואילנית לוי אמרו עליה ב"גלית ואילנית" (קשת 12) ביום שישי שעבר.

בר זוהר עברה בדיקת קורונה ובמתחם בו נבדקה, ראתה ילדה קטנה ומפוחדת. אביבית ישבה עם הילדה, הציעה לה עזרה ומרגוע ואף הבטיחה (וקיימה) לקנות לה מתנה אם תסיים את הליך הבדיקה בהצלחה. כשיעלית רגב סיפרה בתכנית על פועלה של יוצאת "האח הגדול", גלית שאלה: "אני מדמיינת את הילדה חוזרת עם תוספות שיער, מה כבר יש לאביבית להציע לה?".

בפוסט שהעלתה בר זוהר בתגובה והבוקר כבר החליטה למחוק אותו, כתבה יוצאת "האח הגדול" לגלית: "עד פה גלית! נמאס לי שדווקא מי שמקבלת עמדת כוח בטלויזיה משתמשת בכוח הזה על מנת להקטין אישה. העולם שלי הוא רחב ומתפרש למגוון תחומים ונושאים: אני יכולה להציע לב, אני יכולה להציע אהבה, אני יכולה להציע נשמה, אני יכולה להציע נתינה, אני יכולה להפיץ טוב בעולם הזה כי זה היעוד שלי בחיים. אני אמשיך להפיץ את כל הטוב שלי למרות הצקצוקים של אנשים כמוך".

אביבית בר זוהר שוב בשיער חום. מאי 2020 (צילום: אלון חן, פרטי)
הלב הרחב של אביבית לא מפסיק להפתיע אותנו. בר זוהר סולחת | צילום: אלון חן, פרטי

אילנית לוי פרסמה גם היא את תגובתה והבהירה כי היא וגלית התקשרו לאביבית ואף התנצלו בפניה, אך הן עדיין מקבלות תגובות והודעות קשות ברשתות החברתיות. עוד הבהירה לוי כי הדברים שנאמרו היו בהומור מוחלט, וכי שתיהן מאוד אוהבות את אביבית ולא רצו לפגוע בה.

כנראה שההתנצלויות של השתיים, ובייחוד זו של גלית שפגעה באביבית יותר, הצליחו להגיע לליבה הרחב של בר זוהר וזו סלחה להן ומחלה על כל האמירות. בסטורי שהעלתה היום סיפרה: "החלטתי למחוק את הפוסט שכתבתי על גלית. האישיו הוא לא אם היא אוהבת אותי או לא, העניין הוא שכשבן אדם מתנצל ומביע צער עמוק חייבים למחול לו".

גלית גוטמן ואילנית לוי (צילום: קשת 12)
התנצלותן התקבלה באהבה. גלית ואילנית | צילום: קשת 12

"הרגשתי שאתם אוהבים אותי וכלית סיפרה לי שהיא מותקפת, כאב לי הלב אמיתי. אני רוצה שיהיו אצלי דברים טובים ובגלל זה מחקתי את הפוסט. אני לא שומרת טינה. קיבלתי את ההתנצלויות שלהן באהבה, אנחנו אנשים של אהבה".