בזמן שנועה קירל סגרה שבת בטירונות, בני משפחתה נאלצו להתמודד עם דרמה לא פשוטה כלל שסוקרה בכל כלי התקשורת. הוריה של קירל זיהו רימון הלם שנשלך אל עבר ביתם והזמינו כוחות משטרה למקום. בעת המקרה נועה יצאה מהבסיס הצבאי לקיבוץ יפעת, שם הופיעה אתמול, ולמרבה המזל היא לא שהתה בביתה ומיד לאחר ההופעה שבה לבסיס.

לפני חודשים ספורים, כזכור, רכבו של אביה של נועה, אמיר, הוצת במכוון, מה שהוליד חשש נוסף לגבי תמימות המעשה הנוכחי. סרטון ההצתה הודלף ובנושא התערבה משטרת ישראל שפתחה בחקירה. כעת, שעות בודדות לאחר שהושלך הרימון, אב המשפחה, אמיר, שיחרר תגובה רשמית.

הצתת הרכב: שותפו לשעבר של אביה של קירל עוכב
"העניין בטיפול משטרת ישראל". נועה ואמיר קירל | צילום: אור גפן, חדשות

"מדובר בסכסוך בין שותפים שמתנהל כבר כמה שנים בבתי המשפט, ביני ובין שותפי לבין שותף שלישי שכבר מוכר למשטרה ונעצר ונחקר מספר פעמים ואף הוצא נגדו צו הרחקה בהקשר לאיומים ולשריפת רכבים, אתמול נחצה עוד קו אדום", מסר אמיר. "העניין בטיפול משטרת ישראל ואני סומך על גורמי החוק שימצו את הדין עם האחראי. לצערי, כרגע אני לא יכול לחשוף את זהותו מכיוון שהעניין בחקירה.״

הדרמה, כאמור, התחוללה אתמול בלילה (שבת), ולשמחת כולם לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.
הוריה של קירל הבחינו ברימון שלא התפוצץ והזעיקו את המשטרה, חבלן הגיע למקום ונמסר כי הרקע למעשה לא ברור והמשטרה החלה לחקור, מה שהוליד בעקבות כך גל שמועות עם שלל ספקולציות לגבי הסיבה לתקרית.

נעה קירל מקבלת רכב חדש, דצמבר 2019
"כרגע אני לא יכול לחשוף את זהותו מכיוון שהעניין בחקירה" | צילום: עופר חן