גילי ארגוב חגג בשבוע שעבר את יום הולדתו ה-48, וסיכם בפוסט ארוך ומפורט בעמוד הפייסבוק שלו עם תיאורים גרפיים במיוחד מפגש אצל עובדת בתעשיית הזנות. הפוסט של ארגוב הצליח לעורר סערה בגלל החשיפה הלא פשוטה, אבל יותר מכולם הייתה זו הפרודה שלו ואם שלושת ילדיו, ורד ארגוב, שבשיחה איתנו סיפרה על התחושות הקשות שעלו בה.

כזכור, גילי כתב בפוסט שלו כי הוא סיים את הערב "אצל נערת ליווי ז'ורנל, יפה כמו פוסטר, בול הטעם ובדיוק היא מה שחיפשתי", הוא כתב. "תחת בצק, חזה אגסים, חטובה ומהממת רק 450 לחצי שעה. יותר מזה לא הייתי צריך כי גם אני בנאדם בלי מחוייבות, בלי להקשר, בלי מערכת יחסים, בלי הצורך לדבר ולשתף על מה שאני מרגיש או על מה שעובר עליה. בחרתי את הבילוי הנכון. הרגשתי שהתלכלכתי טיפה כי אני רגיל לקשר רציני ולרומנים ארוכים, אך לצערי הנשים שהיו בחיי המשיכו בחייהן".

גילי ארגוב בברית של בנו​ (צילום: שרון אירועים)
"דברים מזעזעים". גילי ארגוב וורד בברית של בנם | צילום: שרון אירועים

בשיחה עם mako סלבס ורד הגיבה לפוסט הקשה, וביקרה את אבי ילדיה. "בזמן שאני בבית וילדיי חולים בקורונה, שכרגע ברוך ה' החלימו, נדהמתי לקרוא דברים מזעזעים כאלה", היא אמרה לנו. "על גילי אני מאמינה הכול, לא מפתיע בכלל. אבל הילדים זה העניין. זה מה שהם צריכים לקרוא שיגדלו? זה מה שצריכים לשמוע בגנים שלהם? אני מבינה שגילי נורא מחפש תשומת לב וקצת במה, אז היה בוחר פוסט שלא יפגע בילדיו".

ורד מוסיפה: "לגבי ה-450 ש"ח לנערת ליווי - שנתיים אני נמצאת אצל אמא שלי והיא מפרנסת אותנו, עדיין לא ראיתי שקל אחד ממזונות. כמה פעמים ביקשתי מגילי סכומים קטנים ממש, מתביישת להגיד אותם, אבל שקל אחד לא קיבלתי, אז 450 יש לו? אני את חיי המשכתי ואני שמחה, חיה למען ילדיי ואחר כך למעני. לגילי נאחל רפואת הגוף והנפש".