בזמן שהעונה החדשה של "גולסטאריות" יצאה לדרך הבוקר (ב'), בהשתתפותן של רוסלנה רודינה, אורטל עמר, נעמי הורביץ, טיילור מלכוב , מאיה בוסקילה, שמחה גואטה ועוד רבות, ליהיא גרינר, שהייתה אמורה להשתתף גם היא, ביטלה את השתתפותה ברגע האחרון והוחלפה בליטל סמדג'ה.

כבר אתמול מקורבים לליהיא סיפרו לנו כי מדובר בשיקולים כלכליים וכי ליהיא הבינה שהיא יכולה להרוויח יותר כסף בתקופת הצילומים מעיסוקים אחרים בהם ידה נוגעת, אבל ליהיא, כמו ליהיא, לא חסכה במה שהיא חושבת כשעלתה לראיון קצר בתכנית הרדיו "מעירים את המדינה" עם מאיה בצלאל וקותי סבג.

"אני אשאר בבית עם המשפחה שלי. עבדו עליי בהפקה, אמרו לי קורונה שמורונה, לא משלמים מחירים כאלו", זעמה ליהיא על כך ששמעה שמשתתפות אחרות בתכנית מרוויחות יותר ממנה. "אין מצב שאני אהיה בתוכנית שבחורה שהיא כמו פלקט ולא מוציאה מילה מקבלת יותר מכפול ממני. אני לא אעשה את זה. אני הרי אעשה את התוכנית ואת הבידור, אמרו לי שזה התשלום שלי בגלל שעשיתי כל כך הרבה ריאליטי, מה אכפת לי? עשיתי הרבה ריאליטי כי אני טובה בזה".

ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר , מתוך instagram)
"אין מצב שבחורות פלקט יקבלו יותר כסף ממני" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר , מתוך instagram

"חקרתי והבנתי את הסכומים שהבנות מקבלות ואמרתי שאין מצב שאני אעבוד כל כך קשה, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים מקבלות כפול וחצי ממני בגלל שההיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל גולן", עקצה ליהיא את רוסלנה ואורטל. "סורי, גם לי יש תימני בבית, מה הבעיה?".

אני אמרתי להפקה 'אתם רציניים? אתם אומרים לי שאתם בונים עליי ובסוף אני מקבלת כזה סכום?'. עכשיו יודעים כמה אני מרוויחה כמלכת ריאליטי ועושה את כל העבודה בזמן שהן מדגמנות - סורי", המשיכה ליהיא לעקוץ. "את חושבת שאורטל תהיה בעוד ריאליטי? ירצו אותה לעוד ריאליטי? אוקיי, אז בגלל זה היא צריכה לקבל יותר כסף? הבחורה פעם הייתה מראיינת אותי עכשיו היא עושה כפול ממני, נו באמת".

"אני חשבתי על זה שמדובר  ב-18 ימי צילום בארץ, יש לי טלפון צמוד ומשלמים סבבה. בהתחלה ביקשתי 200 אלף ש"ח ואמרו לי שחייב לרדת במחיר כי זה זמן קורונה. אז אצל רוסלנה ואורטל אין קורונה? יש סיבה שאני עושה ריאליטי, אני טובה בזה. אני כל כך מאושרת שביטלתי, ירד לי מלא לחץ, התגובות מאנשים בתעשייה זה וואו. אני מתחילה לכבד את עצמי ומי שרוצה אותי צריך לשלם בהתאם".

אורטל עמר בצילומים לכבוד יום הולדתה. ספטמבר 2020 (צילום: שי פרנקו_, פרטי)
"הייתה מראיינת אותי ופתאום מרוויחה יותר ממני, נו באמת". אורטל עמר | צילום: שי פרנקו_, פרטי
רוסלנה רודינה בצילומי הלבשה תחתונה. יוני 2020 (צילום: אלירן אביטל,  יח"צ)
אאוץ'. רוסלנה רודינה | צילום: אלירן אביטל, יח"צ