בסוף השבוע האחרון, בריאיון שהעניקה ליאור קוקה למגזין סוף השבוע של mako, האושייה המבטיחה שפכה אור לראשונה על הסכסוך האישי, המקצועי והמשפטי שהיא ואיש העסקים קובי עבד, נמצאים כעת בעיצומו. קוקה שיתפה בהחלטת בית המשפט בכל הנוגע לששת הסניפים שנושאים את שמה.

"בסוף הדיון הוחלט שב-1 במאי השם שלי חוזר לבעלותי היחידה והבלעדית", סיפרה קוקה בריאיון, "עד אז, אני צריכה לפרסם את העסקים והם נותנים לי אחוזים מהרווחים. בפועל, יום אחרי זה נכנסנו לקורונה והם החליטו להוריד את השם שלי מחנויות הרחוב. אז יצא מצב שהם לא שילמו לי ואני לא פרסמתי. לפי מה שנראה לי, זה גם יישאר ככה עד מאי".

בתגובה לאותה הכתבה שעלתה ביום חמישי האחרון, קובי עבד מסר: "אנחנו הסכמנו לפנים משורת הדין לוותר על השם שממילא עוד בטרם ההליך הוסר שמה מחנויות הרחוב הואיל וליאור נעלמה והקניונים לא נפתחו כך שממש אין עניין בכל פרסום מטעמה".

בפועל, למרות האמירות משני הצדדים על סיום ההתקשרות ושיתוף הפעולה, תמונות ותיוגים ברחבי האינסטגרם הסגירו שאכן הבוקר (ג') נמכרו מאפים ומתוקים תחת שמה של ליאור קוקה. בהתאם להחלטת בית המשפט, קוקה פרסמה בחשבון האישי שלה, הנושא כמעט 300 אלף עוקבים, על פתיחת הסניף בראשון לציון והשעות שבהן יהיה ניתן לרכוש את המוצרים. 

מליאור קוקה נמסר בתגובה: "אכן סניף קניון הזהב נפתח היום. בהתאם להתחייבויותיי, אפרסם את הסניף עד ליום 1.5.2021. לאחר מכן, שמי יהיה בשימוש הבלעדי שלי. מאחלת ברכה והצלחה לכולם והרבה אהבה לעוקבים שלי".

מקובי עבד נמסר בתגובה: "לאור פתיחת המסחר וההחלטה על פתיחת הקניונים, פתחנו את סניף ליאור קוקה בדיוק לפי הזכות שלנו בניגוד כמובן לפרסומים קודמים של ליאור, תוך שליאור מחויבת ונקווה שאכן תפעל בהתאם להחלטת בית המשפט לפרסם את הסניף".