היום בערב היה אמור להיות הערב של אייל גולן ודניאל גרינברג, אבל עקב התפרצות הקורונה והגעתה לישראל, משרד הבריאות שיחרר הנחיות חדשות והזוג המאושר שהיה אמור לצעוד היום אל עבר החופה, נאלץ להיצמד להנחיות ולבטל את מסיבת החתונה הענקית שתוכננה בקפידה.

אמש כשראש הממשלה בישר כי התקהלות ש למעלה מ-100 איש אסורה, גרינברג בדיוק הייתה במקום האירוע שבחרה להתחתן בו, מלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב, יחד עם מפיקת החתונה, אירית רחמים וכל צוות העובדים שבילה שם את הימים האחרונים בהקמת האירוע המדובר של השנה.

 

אייל גולן ודניאל גרינברג. פברואר 2020
החופה עומדת בעידה. דניאל גרינברג ואייל גולן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן

מיד אחרי בשורת רוה"מ, כל העוסקים במלאכה נכנסו להיסטריה בניסיון למצוא פתרון שיניח את הדעת ויגרום כמה שפחות נזקים. תוך דקות ספורות נפלה ההחלטה לבטל את מסיבת החתונה ולקיים רק את אירוע החופה בתכנון המקורי והמצומצם.

כשהאישה שאמונה על האירוע, אירית, בישרה לעובדים שעוסקים במלאכה כי המסיבה הגרנדיוזית בוטלה, היא העלתה את הנאום שלה לעמוד האינסטגרם כשברקע קולות אכזבה נשמעים מהמאזינים. דניאל עלתה לדבר, להודות ולנסות להרגיע את האווירה והבטיחה שהחגיגה עוד תתקיים.

אלא שתוך כדי סערת הרגשות, דניאל לא הצליחה לשקול מילים על הסוף ואמרה בטעות שהיא תפגוש את כולם ב"מסיבת הבריתה". כן, לא הברית, הבריתה. מדובר בפליטת פה קטנה שרומזת לנו שדניאל ואייל ככל הנראה מצפים לבת. אחות שתצטרף לליאם, אלין ויאן. 

אירית רחמים
מפיקת העל אירית רחמים | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אירית רחמים