בין אם מדובר בשפתיים המלאכותיות ובין אם בנשיקה בפה עם אבא, כוכבת הרשת ואשת העסקים הצעירה, אלין כהן בת ה-18 מעוררת פרובוקציות לעיתים קרובות. הפעם היא נקלעה לסערה חדשה מבלי שההיא בכלל התכוונה: כהן העלתה תמונה תמימה של המכונית שלה לסטורי באינסטגרם, והעוקבים שמו לב לפרט מעניין במיוחד.

בעמוד הפייסבוק שלנו "עובדות לא חשובות על סלבס", התמונה של הרכב של אלין שותפה וכך נכתב: "מבחינת אלין כהן חניית נכים היא המלצה בלבד, ואם אפשר לחסום את החלק שבו המדרכה מונמכת בשביל מעבר לכיסא גלגלים - אז למה לא? אם אפשר לשתף עם כל העוקבים- אז בכלל בואו נשמש דוגמא".

הדיון הסוער לא איחר להגיע כשחלק מהעוקבים ניסו להסביר את העובדה שזו עצרה על חניית נכים וטענו שיש לה תו נכה בגלל הפציעה בראשה. אחרים הוסיפו והסבירו שרואים כי אמה של אלין, מירי, בתוך ברכב ויכולה להזיז אותו בכל רגע נתון אם מישהו יזדקק לחניה.

אלין כהן חונה בחניית נכים. אפריל 2021 (צילום: מתוך instagram)
ככה זה נראה. הרכב של אלין כהן בחניית הנכים | צילום: מתוך instagram

מהצד השני, היו לא מעט שהרימו גבה על ההתנהלות של כהן ולא הבינו למה היה דחוף לה לעצור, אפילו אם רק לרגע בצורה הזו שמפריעה לחניית נכים ועוד לתעד את זה לעמוד הסטורי שלה, בלי לחשוב שעשויות להיות השלכות.

אלין כהן (צילום: מתוך האינסטגרם של אלין כהן)
צילום: מתוך האינסטגרם של אלין כהן
מטעמה של אלין כהן נמסר בתגובה: "חניית הנכים שאלין העמידה בה את רכבה דולק היא החניה הפרטית של סבא שלה, נכה על כיסא גלגלים. באותו הלילה והיות שהרכב של הסבא במוסך, אלין נסעה להביא לו תרופה נגד שפעת, קנתה אוכל לסבא והסבתא שלה והשאירה את רכבה דלוק כשאמא שלה בתוכו, בחניה הפרטית של סבא הנכה בידיעה שאין נכה אחר שצריך לחנות בחניה הפרטית של הסבא. כל נושא הנכים קרוב ללבה של אלין במיוחד בגלל סבא שלה. אלין בסך הכל נכדה שרצתה לשמח את הסבא וסבתא שלה ולדאוג לתרופות ולמזון כפי שמקפידה לעשות בכל הזדמנות. יחד עם זאת ושלא יובן אחרת, במקרים אחרים ולא בנסיבות כפי שתוארו כאן הרי שכולנו צריכים להקפיד ולכבד את הנכים ואת זכויותיהם".