בסוף השבוע הקרוב אייל גולן היה אמור לקבל את הפתעת חייו. אשתו, דניאל גרינברג, תכננה לפרטי פרטים מסיבת הפתעה ענקית לכבוד יום הולדתו ה-50, רגע אחרי ששיחרר אייל שני אלבומים חדשים. בימים האחרונים יצאו הזמנות למקורביו של אייל מטעמה של גרינברג, כשהובהר שמדובר במסיבת הפתעה וחזרו לא פעם על הבקשה לשמור על דיסקרטיות יתרה.

מקורבים לאייל מספרים כי אחרי שבשנה שעברה הגבלות הקורונה חלו ביום החתונה של דניאל ואייל, היא חיכתה בסבלנות לקיים אירוע משמח וגדול כפי שחלמה עליו עוד אז. דניאל הבהירה בפני כל מי שהוזמן כי מדובר במסיבת הפתעה לכבוד יום ההולדת של אייל, אך היו מי שהצליחו להרוס את ההפתעה ולגרום לביטול המסיבה.

ככה נראה הבית החדש של אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג)
החליטו לבטל. דניאל ואייל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג

"התקשורת כולה ידעה על המאורע וכיבדה את זה ולא פירסמה", מציינים מקורבים לדניאל ואייל, "כי בתקשורת יש חוקים לא כתובים שלא עוברים עליהם ואחד מהם זה לא להרוס הפתעות. אחרי הכל, כולנו בני אדם, חוץ מאיש אחד שהחליט לפרסם את ההזמנה האישית כולה שהגיעה לידיו, אותו איש מתפעל עמוד אינסטגרם אישי ולא אנושי", הם מציינים.

"ברגע שזה פורסם ואייל גילה על ההפתעה, לדניאל ואייל ירד החשק לקיים את המסיבה", מספר מקורב נוסף, "מי שפרסם עשה את זה בלי טיפת מצפון, פשוט החליט לפרסם על מנת להרוס אירוע שתוכנן בקפידה והושקע עליו לא מעט זמן ומחשבה".

דניאל ואייל הוצפו בשיחות טלפון בשעות האחרונות לאחר פרסום המסיבה, והחליטו, כאמור, לבטל אותה. בהודעה ששלחה דניאל גרינברג לכל המוזמנים היא כתבה כך: "שלום חברים יקרים, בעקבות הדלפת מסיבת ההפתעה של אייל גולן לתקשורת אנו נאלצים לבטל את האירוע לאלתר .עמכם הסליחה ושנתראה רק בשמחות".

אייל גולן הזמנה למסיבה
ההזמנה למסיבה של אייל גולן שבוטלה