בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי היו ה-זוג של הביצה ההוליוודית, עד שנפרדו במפתיע בשנת 2016. מאז הם פקדו את בתי המשפט עשרות פעמים, כאשר בראד ניסה להשיג משמורת משותפת על ששת ילדיהם המשותפים, ואנג'לינה נאבקה כדי להוכיח את התקרית האלימה שקרתה לכאורה בינו לבין בנם הבכור, מאדוקס. כעת, אחרי שהשופט שעסק בעניינים הכריע לטובת בראד, מגזין "Us Weekly" חושף מה באמת אמור היה לקרות בבית המשפט.

על פי הדיווח, שלושה מחמשת ילדיה הקטינים של אנג'לינה ג'ולי ביקשו להעיד נגד אביהם סביב תקרית המטוס. "הילדים שבמרכז קרב המשמורות כבר גדולים מספיק כדי להבין במה מדובר", סיפר מקור שמעורה בפרטים. "שלושה מהילדים ביקשו להעיד במשפט, אבל זה ללא ספק היה משפיע עליהם רגשית. לגרום להם לעבור משהו שהיה יכול להיות חסר תועלת לחלוטין זה מעבר ללא צודק. זה אכזרי".

בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי והילדים (צילום: getty images)
שלושה ילדים רצו להעיד. בראד, אנג'לינה והילדים | צילום: getty images

ואכן, כשנודע על העדות של הקטינים פסיכולוגית הילדים ד"ר ג'אן מן התגייסה להגנתם. "העדות תהיה חוויה טראומטית עבור הילדים", היא טענה. "זו עמדה מאוד מלחיצה להיות בה כי הילדים למעשה נדרשים לבחור בין ההורים שלהם. שלא לדבר על לעלות להעיד בדוכן תחת שבועה בציבור, כשמדובר במשפחה בפרופיל גבוה. לכל ילד זה היה מאוד מלחיץ וטראומטי".

העדות שנדחתה על הסף על ידי השופט, אכן התבררה כלא-רלוונטית, ועשרות המומחים ששוחחו עם הילדים הביעו עמדה חד משמעית לגבי סופו של המשפט. "היה שינוי משמעותי בהסכם המשמורת של השניים", סיפר מקורב ל- Page Six. "בראד רק רצה עוד זמן עם הילדים, וזה היה ברור שאנג'לינה רוצה לעשות הכל כדי למנוע את זה ממנו. הוקל לו. המשפט המשיך מספר חודשים והיו המון עדים: מומחים, מטפלים, ואנשים שהיו עם הילדים או סביבם. ההחלטה של השופט – מתבססת עליהם".