רק בחודש שעבר סיפרנו לכם לראשונה כי השכנים בבניין המגורים של נסרין קדרי מדווחים על ריבים וחלופת האשמות בינה לבין הדרבוקיסט ובן זוגה בשנה האחרונה, אושר בן דוד. בשבוע החולף עוברי אורח אף הזעיקו ניידת לשניים בעקבות תקרית שטענו שהיו עדים אליה ברחוב. ועל פי נוכחים במקום, קדרי סירבה להגיש תלונה נגד והתפרצה על השוטרים שהגיעו בטענה שלא היה אירוע אלים שמצריך התערבות משטרתית.

כזכור, מקורבים לזמרת סיפרו לנו אתמול (ד') כי סיבת הריב הקולני בין בן דוד לנסרין הייתה העובדה שהוא הפציר בה לעזוב את חברת "ליאם הפקות" בבעלותו של אייל גולן, ולאפשר לו לנהל אותה מקצועית. כל זה קורה אחרי שגם עומר אדם הציע לקדרי את ניהולו, ואילו היא, במקום לספק תשובות - נפרדה מאייל גולן ועוזבת את "ליאם הפקות", כפי שחשפנו כאן לראשונה. נסרין אמנם עזבה את ניהולו של גולן, אך הכחישה בפנינו כי אושר הציע לה שהוא יהיה זה שינהל אותה. 

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
ינהל אותה בהמשך? אושר בן דוד, בן זוגה של קדרי | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

מערכת היחסים בין נסרין לאושר, כפי שניתן להבין, הוגדרה כבר ע"י מקורביה ויודעי דבר כקשר בעייתי, מורכב ולא בריא. אמנם לא נטען באופן ישיר כי קיימת אלימות פיזית בין השניים, אלא יותר ריבים סוערים ומילים קשות, אך אושר בחר להגיב על המתרחש ושיתף בחשבון האינסטגרם שלו תמונה עם הדרבוקה תחת הכיתוב: "היחידה שאני מרים עליה יד (ידיים)". בניגוד לנסרין, שאחריה עוקבים מאות אלפי אנשים והיא נחשבת לאחת הזמרות המפורסמות בישראל, חשבון האינסטגרם של אושר הינו פרטי וסגור לחברים בלבד - ואחריו עוקבים מאות עוקבים קרובים.

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
מתנער מהשמועות על אלימות פיזית. בן דוד | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי