צילום וראיון: הילה סלפטר

איתי לוי מוציא שירים בקצב מסחרר, מכהן כנשיא השופטים בתוכנית "הכוכב הבא" - ובקיצור, אין תחום שהוא לא טוב בו (חמסה חמסה). רק לפני שלושה שבועות הוא שחרר סינגל שהיה אמור להיות דואט עם אייל גולן, ועכשיו הוא שוב מוציא סינגל חדש, "יש לי יום הולדת", אותו השיק אמש (ג') בביתו שבנס ציונה עם כל החברים שלו מ-Buyme.

אתה פועל בכל החזיתות, אתה מרגיש בשיא שלך?
"אני מרגיש שאני עובד, אני חושב שזה מה שאנחנו צריכים לעשות. בן אדם קם בבוקר וצריך לעשות את מה שאפשר ואת מה שמכובד וראוי. אני מאוד אוהב את מה שאני עושה, הלוואי שאני אמשיך לעשות את מה שאני אוהב".

מה החלום הכי גדול שלך?
"החלום שלי זה להגיש את טקס יום הזיכרון, זה הכי מרגש בעולם והדבר שאני הכי רוצה לעשות".

רק לפני מספר שבועות לוי שחרר סינגל שהיה אמור לצאת כדואט עם אייל גולן, שיר שהיה אמור לקדם את המופע המשותף של השניים בבלומפילד. המופע לא יצא לפועל וגם הדואט לא שוחרר, אבל לוי החליט שהוא לא יכול לוותר על השיר הזה והוציא אותו בעצמו. "שיר טוב לא משאירים בבוידעם, אז נכנסתי להקליט את כל השיר", אמר איתי, "הוא ויתר על זה ואני המשכתי עם השיר, ויצא סבבה".

מלבד זה שלוי הוא אחד הזמרים הכי עסוקים בתעשייה, הוא גם אחד הרווקים המבוקשים בביצה. "אני רווק, ושמח בזה", הודה איתי. ומתי נשמע על מישהי חדשה בחיים שלו? "אם כבר תשמעו, זה יהיה משהו רציני. אני לא מאלה שמשועממים ומשחקים. אם זה רציני - זה רציני", אמר איתי. אנחנו לגמרי מחכים, רק אל תשכח לתייג אותנו.