בשנה שעברה, בדיוק כשהם סיימו את התקופה המפרכת של הופעות הפסטיגל, הפאוור קאפל נועה קירל ויונתן מרגי עלו על טיסה ונסעו לחופשה זוגית ומפנקת בתאילנד, שם התנתקו מההמולה והעבודה הקשה ולקחו פסק זמן, ולנו יש תחושת דז'ה וו חזקה.

נועה קירל על מדים
בפעם הבאה שהיא תלבש מדים, היא תהיה הרבה יותר שזופה | צילום: צילום: צוות מתגייסים מיטב, יחסי ציבור

השנה מדובר באתגר קצת יותר גדול לאור העובדה שקירל התגייסה רק אתמול לצה"ל. אבל כפי שסיפרנו לכם, הגיוס עבר אתמול ומיד אחריו קירל עברה שרשרת חיול ועלתה על מדים, אבל בפועל את הטירונות שלה היא תתחיל רק ב-17 לחודש. אם תהיתם מה היא עתידה לעשות עד אז, דעו שהיא תנצל את פרק הזמן הזה היטב.

קירל ומרגי יתייצבו מחר בשדה התעופה בן גוריון ויטוסו גם השנה לנוח ולהירגע מהתקופה העמוסה בחופשה זוגית בתאילנד. השניים קצת יותר מוגבלים מבחינת זמנים ולכן יאלצו לשוב לארץ תוך עשרה ימים כדי לעמוד בהתחייבויות קודמות - הופעתה של קירל בבית הנשיא ב-16 בפברואר והתחלת הטירונות ביום שלמחרת.

נועה קירל מצדיעה, פברואר 2020
תמונה מרגשת | צילום: רומי גיאור

עד עכשיו, הפיצול בגיוס של קירל בין יום החיול לבין התחלת הטירונית, עדיין לא ברור ונראה כי צה"ל החליטו לעשות כן כדי להקל על עצמם ועל החיילת בעלת הפרופיל הגבוה. אנחנו שואלים ככה, יכול להיות שכל זה נעשה בשביל שקירל תוכל לקחת לעצמה קצת זמן פינוק ומנוחה אחרי 130 הופעות פסטיגל?

נועה קירל התגייסה לצה
אם אין לוף, תאכלו עוגות | צילום: צילום פרטי

 
מדובר צה"ל נמסר: לאחר גיוסה, החיילת יצאה לתקופה של דחיית שירות עד תחילת הטירונות בתאריך ה-17 בפברואר. במקרה הנ״ל מפאת עומסים ביום גיוסה המקורי ובכדי לשמור על הסדר, נקבע יום גיוסה במועד מוקדם יותר שלאחריו נדרשת המתנה קצרה עד מועד פתיחת הטירונות כפי שקורה לעתים. החיילת עתידה להתגייס למסלול הטאלנט שם תקבל יחס שווה כמו כל החיילים ותפעל ע״פ הנחיות המפקדים.