יעל שלביה נמצאת בסביבה כבר לא מעט זמן. עם קמפיינים מקומיים ובינלאומיים בשפע, קל לשכוח שהיא בסך הכל ילדה בת 18 מנהריה.

הבוקר, שלביה התראיינה אצל נסלי ברדה ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12) ודיברה בין היתר על המעבר לתל אביב, על המשפחה המסורתית ממנה הגיעה, על חיי הדוגמנות הנוצצים ועל החבר המילארדר שמבוגר ממנה ב-16 שנים, ברנדון קורף.

"אני אפילו לא חלמתי להיות דוגמנית... החלום שלי היה ללמוד הוראה או משהו כזה. אז עכשיו כשהכל קורה, אני הרבה פעמים עוצרת להגיד תודה... זו חוויה מטורפת ובאמת, זה מדהים", סיפרה הדוגמנית על ההצלחה המסחררת.

ברנדון, החבר החתיך שלך, הוא ממש נראה כמו פרינס צ'רמינג.

"את לגמרי צודקת, אין חתיך כזה. הוא הכי פרינס צ'רמינג בעולם".

View this post on Instagram

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia) on

חוץ מהמשפחה המילארדרית והלוק הנכון, הוא גם נסיך בלב?

"הכי נסיך בעולם, החבר הכי טוב שלי. הוא חי על הקו כבר כמעט שמונה חודשים. הוא עזב את הכלבים שלו, ואת המשפחה שלו, והוא בא להיות איתי בארץ. השבוע היה לי קצת קשה, אז הוא פשוט בא להיות איתי, למרות שאני עובדת רוב היום והוא בבית מחכה לי, אז יותר פרינס צ'רמינג מזה? לא נראה לי שאפשר למצוא".

ועברית?

"הוא יודע עברית. הוא למד בישיבה, זה קצת נשכח לו, אבל הוא עדיין יודע".

View this post on Instagram

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia) on

יש משהו אחד שאת מתגעגעת אליו בחיים הכאילו פשוטים שהיו לך בנהריה?

"יש המון דברים שאני שמחה שהשתנו ויש המון דברים שאני מתגעגעת אליהם. אני חושבת שהדבר העיקרי זה התמימות והפשטות. אני בן אדם מאוד פשוט והעולם הזה דורש ממני לחיות חיים זוהרים ולא כל כך פשוטים. זה המון פייק ואנשים שופטים אותי. אחד הדברים שאני הכי אהבתי בילדות שלי, זה את הפשטות, את התמימות, את ההתלהבות הזאת מהדברים הכי קטנים".