מעריציו של אייל גולן, כמו רבים, צפו גם הם בראיון ששודר בתכנית "פגישה" עם רוני קובן (כאן 11) והקשיבו למילים ולתיאורים הלא פשוטים שתיאר איתי את אייל. "אני רוצה להאמין שהוא באמת אהב אותי", סיפר הזמר בראיון המדובר, "אני אף פעם לא הצלחתי לפצח את הדמות הזאת שנקראת אייל גולן. תמיד הייתי שם לפרגן, להרים, לכבד ולהוריד את הראש כשצריך. ידעתי לרדת מהגל שיכולתי לכבוש ולא קיבלתי ממנו בחזרה. בחיים לא קיבלתי ממנו הודעה, 'אני גאה בך, אני גאה במה שעשית'. זה לא לא יהפוך אותו לשחצן - זה לא יגרום לי לעקוף אותו. זה רק לבוא להגיד 'אשרייך על הנאמנות, חריצות, יושרה'. הוא בחיים לא אמר לי את זה. זה נורא מעליב".

אותם תומכים, אשר התאגדו לקבוצה בשם "צבא הגולן", החליטו להכין סרטון שמופץ ברשת והגיע לידי mako, בו הם הכניסו מספר קטעים בהם אייל פירגן לאייל והכריז לעיני הקהל עד כמה הוא גאה בו. "שקרן", כתבו אותם מעריצים בסרטון על איתי ואף הגדילו והכניסו קטע בו גולן אמר במספר פעמים שונות לעיני המצלמות: "יש לי מיוצג במשרד שעשה שנה מדהימה ואני מדבר על איתי לוי. אני מפרגן לילד שלי, הוא לא חבר שלי, הוא כמו ילד שלי. השיר 'מסיבה בחיפה' הוא השיר הטוב ביותר שיצא באותה שנה, אם לא הכי טוב".

לוי, כזכור, עזב בשנה החולפת את "ליאם הפקות" והקים חברת ניהול וייצוג משלו וקרא לה על שם אמו, רות. אייל, כידוע, התייחס לאיתי לאורך השנים כ"בן טיפוחיו", אך בשנים האחרונות החלו להיווצר סדקים בין השניים - כשהשיא הגיע בפיצוץ בין אייל גולן לשותפו העסקי לשעבר ב"ליאם הפקות", בני פרץ.

 

מ"רות הפקות" נמסר בתגובה: "כל מי שעיניו בראשו וצפה בראיון שם לב לפרגון וההוקרה של איתי כלפי אייל גולן. הראיון הנ״ל התקיים לפני מספר חודשים ואיתי בסך הכל חשף בו חלק קטן מרחשי ליבו. מעבר לכך העיסוק בראיון הנ״ל חרג מכל פרופורציה ולמען הסר ספק יובהר שוב כי איתי מעריך ומוקיר את כלל הגורמים בליאם הפקות ובכלל זה את אייל גולן".