רבים מתפללים לרפואתו של היוצר, השחקן, הבמאי והמפיק יהודה ברקן. ברקן בן ה-75 נדבק בנגיף הקורונה ובימים אלה מאושפז במצב בינוני אך יציב במחלקת הקורונה בהדסה עין כרם. הוא סובל מקוצר נשימה, ומשפחתו ביקשה מהציבור להתפלל לרפואתו.

היום (ה') בנו של יהודה, רועי, התראיין ל"חדשות הבוקר" ודיבר על מצבו הרפואי ועל ההתפתחויות מאז שנודע להם כי אביהם נדבק. "אין שינוי במצבו. אבא שלי מתקשר, אבל יש לו קשיים בנשימה. זה התחיל בערב כיפור. הוא היה במלונית קורונה וחשב שהוא ישן וירגיש טוב יותר. הוא התחיל להרגיש קוצר נשימה ופינו אותו להדסה עין כרם. הוא שם בטיפול נמרץ במחלקת הקורונה", הוא סיפר.

יהודה ברקן -פלפלים צהובים  (תמונת AVI: mako)
רפואה שלמה. יהודה ברקן | תמונת AVI: mako

"הוא לא שמר על עצמו כמו שהוא היה צריך לשמור. הוא בקבוצת סיכון. יש לו לחץ דם גבוה והוא גם בן 75. הוא לא היה צריך מבחינתי לצאת מפתח הבית. לצערי הוא לא עשה את זה. בעזרת השם שהוא יצא מזה, ואז אני מבטיח לך שהוא לא יצא מהבית. אנחנו לא יודעים איך הוא נדבק או ממי", המשיך רועי.

כשנשאל האם ידוע להם מקור ההדבקה, רועי השיב בשלילה. "אנחנו לא יודעים ממי הוא נדבק", הוא סיפר. "מה שכן, אני יכול להגיד שאני שמח שבמקרה של אבא שלי לפחות הצוות בהדסה זמין לנו תמיד. גם הרופאים, האחיות ואפילו הדוברת. אחותי הייתה אצל אבא שלי אתמול. היא הייתה בלבוש מוגן מכף רגל ועד ראש. דיברתי איתו בטלפון, הוא מאוד שמח שאני מתקשר. אבל מאוד קשה לו לדבר, אין לו מספיק חמצן בגוף".