ג'ני צ'רוואני, רוני מאנה ושתי בנותיהם, אמילי (6) ואריאה (1.5) מתרגלים למציאות חדשה בה ג'ני ורוני החליטו להפריד כוחות, נכון לעכשיו, בעקבות משבר עמוק שהוביל לכך. כפי שסיפרנו לכם, מי שעזב את הבית המשותף הוא רוני מאנה, על מנת לאפשר לג'ני להתארגן כמו שצריך על מקום חלופי לגור בו - והיא עסקה בכך בימים האחרונים.

צ'רוואני הגיעה לפני שלושה ימים לסניף של רשת הרהיטים "האוסאין" שבבית יהושע כדי לקנות רהיטים לדירה החדשה שלה ושל בנותיה. צ'רוואני עברה על כל החנות, התרשמה ובסוף בחרה ריהוט, כמעט מלא, לדירה החדשה ואף ביקשה אספקה מידית.

ג'ני צרוואני קונה רהיטים, פברואר 2020
מתחדשת וביקשה אספקה מידית. צ'רוואני בחנות הרהיטים | צילום: צילום פרטי

יממה אחרי שהייתה בחנות ובחרה הכל בהתאמה אישית ועיצוב מיוחד עבורה ועבור בנותיה (כולל בחירת כמה פריטים מהאאוטלט של החנות על מנת לקצר זמנים), הרהיטים כבר סופקו לדירתה החדשה וכבר נמצאים שם. אם תהיתם, ג'ני ובנותיה עוברות לדירה בחדשה בשכונה ל' שבתל אביב ממש בימים אלו.

ג'ני צרוואני קונה רהיטים, פברואר 2020
מדובר במשבר חולף? רק הזמן יגיד | צילום: צילום פרטי

מנגד, רוני מאנה הגיב לראשונה בשיחה עם mako סלבס לפרידה מג'ני ואמר כי: "מדובר במשבר ביחסים. אנחנו מנסים לסדר את העניינים". המשבר, כך סיפרו לנו מקורבים, נבע מהתחקיר שפורסם על השמנים של צ'רוואני בטענה כי מדובר בטיפולים מזויפים. הדבר עורר מתח רב בבית וגרם למשבר, שהוביל את השניים להפריד כוחות ולעבור דירות, נכון לעכשיו.

 

ג'ני צרוואני קונה רהיטים, פברואר 2020
בחרה הכל - ויצאה לדרך חדשה | צילום: צילום פרטי

ג'ני צרוואני קונה רהיטים, פברואר 2020
סיכוי לקאמבק? | צילום: צילום פרטי