גמר "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" הביא עמו את בשורת הניצחון של עדן אלנה, אך היו רבים שדיברו על דבר אחר לגמרי: הדמיון בין הלוק של רותם סלע לבין לוסי איוב בגמר האירוויזיון.

כזכור, איוב הנחתה את משדרי האירוויזיון בישראל בשנה שעברה כנציגת תאגיד השידור. היא קיבלה לא מעט שבחים על הנחייתה, שכן היא הייתה עם הכי פחות ניסיון לצד ארז טל, בר רפאלי ואסי עזר. את השמלה שלבשה בגמר ההוא עיצבה לא אחרת מענבל דרור ואמש לבשה רותם שמלה של אותה המעצבת.

View this post on Instagram

Photo: @natashazeriker Styling: @sivanhimy Dress: @inbaldrorofficial, shoes: @factory54 Hair: @adirjacob Makeup: @tehillagottlieb Styling_assist: @alexgidron , @ziv_maor_ #eurovision

A post shared by Lucy Ayoub (@lucy_ayoub) on

רבים שמו לב וטענו כי השמלה של רותם דומה מדי לזו של לוסי וכי מדובר בסוג של העתקה, אך נדגיש ונצטט את שכתבו כבר בקבוצה שלנו, "עובדות לא חשובות על סלבס", אם שתי נשים לובשות שמלה דומה או זהה, זה לא הופך אותן ליריבות, אלא לנשים שמתחברות לאותו הסגנון. כששאלנו את לוסי על כך - היא לגמרי פרגנה והרימה לרותם.

"השמלה של רותם היסטרית!", אמרה איוב בתגובה על ההשוואה והטענות של הגולשים, "זו עבודה מושלמת של ענבל דרור וראובן כהן. עפתי לגמרי! רותם מהממת כמו תמיד". 

View this post on Instagram

גמר הכוכב הבא היום! ⭐⭐ תודה לצוות החלומות שלי @reuvencohen @yanivzada @asafbabo למיה גלר על התכשיטים @mayageller ולענבל דרור על שמלה מהחלומות @inbaldrorofficial

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on