כיאה למקום השני ב"האח הגדול", ההצעות לא מפסיקות לזרום לסוכנות של אלינור שחר המייצגת את ג'וזי זירה, עליו עוברים ימים די עמוסים. היום (א') הוא התייצב לקמפיין חדש לצילומי יום העצמאות של וודקה וואן גוך, ובערב הוא כבר אמור להיות באירוע של כל דיירי הבית. "אני מקווה שאני אספיק להגיע לאירוע הזה", הוא אומר לנו בראיון, יש לי עוד צילומים לסיים היום".

אם כבר מדברים על הבית, הייתה יום הולדת לקארין עליה. איחלת לה מזל טוב?

"האמת שהיו לי צילומים כל השבוע. לא הספקתי להגיד לה מזל טוב, אבל דיברנו ואמרתי לה שאולי ניפגש. עכשיו אני יכול לאחל לה מזל טוב מול המצלמה. היום אני אולי אראה אותה במפגש של כל הדיירים מהאח".

קארין עליה או לא, בפעם האחרונה שפגשנו את ג'וזי לראיון ושאלנו אותו על שמועות על כך שחזר לאקסית שלו, רוני שרעבי, הוא ניסה להתחמק ולא רצה לספק תשובות חד משמעיות. הפעם, בניגוד לראיון הקודם, הוא הכריז בגאווה על קאמבק.

"אני יכול להגיד באופן רשמי שחזרנו, כן", הוא אמר בהתרגשות. "יצאתי מהאח והיא מהראשונים ששלחתי לה הודעה, הבנתי שיש לי המון רגשות אליה. ישר כתבתי לה ונפגשנו ודיברנו. חזרנו למסלול. אנחנו ביחד, אנחנו זוג, זה מוצהר עכשיו וזה סופי".

ג'וזי זירה והחברה (צילום: אינסטגרם)
נעים להכיר. רוני שרעבי, בת הזוג של ג'וזי | צילום: אינסטגרם

|זה הולך לכיוון טוב, זה מאוד רציני" הוא ממשיך. "אני ורוני הכרנו דרך חברה משותפת. כשנכנסתי להאח הבנו שאנחנו צריכים להיות בנפרד, ידעתי שאני לא אהיה במשך תקופה ארוכה. היא קיבלה את זה סבבה, אבל בזמן הזה צפו בי המון המון רגשות. נכנסתי לבית והרגשתי כמו חיה פצועה".

וגם כשהיית בבית אבל ניהלת קשר עם נועה יונני.

"לא ניהלתי קשר. היא גם הביעה המון הבנה כי לפני הכל נפרדנו. לא היינו יחד, זה שהיה לי רגשות אליה וחשבתי עליה זה משהו אחר. בבית עברתי דברים לא קלים, הייתי צריך את החיבוק החם ונועה הייתה שם. קשה להיות בבית עם חוסר באהבה ובחום. אבל רוני תמיד הייתה בראש שלי, בגלל זה שום דבר רציני לא קרה בבית האח. אמרתי כל הזמן שיש בעיה ויש מישהי שנפרדתי ממנה לפני שנכנסתי לתכנית ושאני רוצה לחזור אליה".

ג'וזי זירה והחברה (צילום: אינסטגרם)
נראה לנו שנראה אותה לא מעט | צילום: אינסטגרם