לוסי אהריש וצחי הלוי במלדיביים, אוגוסט 2019 (צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של לוסי אהריש וצחי הלוי)
לוסי אהריש וצחי הלוי | צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של לוסי אהריש וצחי הלוי

לפני ימים ספורים הביאה לעולם לוסי אהריש את בנה הבכור, יחד עם בן זוגה, השחקן והזמר צחי הלוי. עבור צחי מדובר בבן שני שמצטרף לבנו הגדול שהביא מנישואים קודמים, אך הדרך ללידה הייתה ארוכה.

לכבוד יום האישה, אהריש פרסמה פוסט ובו חשפה רגעים קשים שחוותה אחרי הלידה. "כל כך הרבה אנשים שלחו הודעות בימים האחרונים. בירכו והרעיפו מילים כל כך טובות חמות ומחבקות. לא חזרתי לאף אחד לצערי, כי עברתי סיבוך קטן אחרי הניתוח הקיסרי. סיבוך שנבע מניתוח קודם שהיה לי בעבר הרחוק".

ההפתעה שגרמה ללוסי אהריש לבכות (צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12)
אופירה וברקוביץ' ריגשו את העיתונאית ובן זוגה | צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12

"אני נשבעת לכם שברגע מסוים רציתי שמישהו ירדים אותי ויעיר אותי כשהכל נגמר", המשיכה אהריש. "לתוך כל זה נוסף העניין שלא יכולתי להיות אמא לבן שלי כמו שרציתי וחשבתי, בטח בהתחלה. יום האישה שמח לכולן. רק שהשנה היום הזה קיבל משמעות קצת יותר עמוקה אצלי. ביום הזה אני מחזיקה ילד בפעם הראשונה בחיי. ילד שלי שאני עדיין מעכלת שהוא שלי... באמת שלא חשבתי שאני אעבור חוויית לידה לא פשוטה. נכנסתי עם חיוך גדול והתרגשות עצומה לחדר הלידה. והצוות בחדר הלידה היה פשוט מדהים. החיוכים, הצחוקים, האנרגיות הטובות, ההרגשה שאת והתינוק שלך בידיים הכי בטוחות שיש, לא עזבה את החדר לשנייה".

כזכור, אהריש חשפה ב-2019 כי עברה שתי הפלות. "בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות", היא כתבה. "הכל בסדר. באמת. כי אני מאמינה שהכל קורה בזמן שהוא צריך לקרות. ומגיע בזמן שזה צריך להגיע".