ג'ניפר סנוקל הייתה אחת מכוכבות הריאליטי הגדולות והמסוקרות לפני כמה שנים כשהתפרסמה בתוכנית "מעושרות", אבל יום אחד לפני כשלוש שנים היא נעלמה. אתמול (חמישי) סנוקל סיפרה לחיים אתגר במסגרת התוכנית "חשיפה", על מצבה הכלכלי הקשה אליו הגיעה, ואת הסיבה שבגללה החליטה לעזוב את הארץ.

במהלך הסרט, סנוקל סיפרה שבשעת מצוקה, היא פנתה לחברתה לתוכנית "מעושרות" ניקול ראידמן, אך נחסמה על ידי הכוכבת. "היינו חברות", סיפרה המעושרת לשעבר. "שלחתי לה סמס מאוד ארוך בו כתבתי 'אין לי כסף, אני לא יודעת מה לעשות. אני רוצה לדבר איתך' ופשוט סיפרתי לה הכל. היא לא ענתה, היא חסמה אותי. נפגעתי מזה. ניקול ראידמן נותנת, נותנת ונותנת לכל אחד והיא אפילו לא טרחה לענות לי להודעה? לא ביקשתי כסף. אין לה שום רגש?".

ראידמן לא יכלה להירגע ממה ששמעה, והחליטה להגיב בסטורי זועם במיוחד אתמול בלילה. "אני פשוט מזועזעת עד עומק ליבי. איך אפשר להגיד דברים על מישהו שאין לך בכלל קשר עם הבן אדם, ולהאשים אותו בבעיות חיים שלך? מי נותן את הזכות הזאת?".

"על גברת ג'ניפר לא שמעתי שנים", המשיכה הכוכבת. "ההשקה של התוכנית זאת הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותה בחיי. גם כשהיה לה חוב ענק על בגדים בחנות שלי שהיא לקחה ולעולם לא שילמה, לא ביקשתי ממנה תשלום. לא היינו חברות, חברות עבורי זה ערך עליון. לא ידעתי מה מצבה ולעולם לא פנתה לבקש עזרה. ממה שאני זוכרת, הדמות שלה במעושרות השתלטה על החיים שלה והיא לא יכלה שלא לתחזק את זה בחיים האמתיים. אני לא אפרט בנושא, אילו לא החיים שלי ולא ההחלטות שלי, אבל להגיד שאני לא עזרתי ושהיינו חברות? זה כבר לחצות את גבולות ההיגיון הבריא". 

הכוכבת לא הסתפקה רק בדברים האלו, וגם יצאה נגד התוכנית מעושרות בה השתתפה לפני שנים: "אם יש משהו שאני מצטערת עליו בחיים זה שלקחתי חלק בתוכנית המטופשת הזו 'מעושרות'. זו הטעות הכי גדולה שעשיתי בחיי. כשנכנסתי לפרויקט אמרו שזה פרויקט על נשים חזקות ועוצמתיות. אחרי עריכה מגמתית כל מה שנישאר מהפרויקט הוא ניקור עיניים נובורישי ללא שום מסר חשוב. ריק. אני מתביישת כשהילדים שלי יגדלו ויצפו בפרויקט ההוא, מה הם יגידו? 'אמא פעם הייתה חלק מחבורת נשים סתומות שכל מה שמעניין אותן זה תיק חדש?' פח אשפה, שנים סתמתי אבל יש גבול".

"אז לסיכום, אני מאחלת לג'ניפר את הכי טוב שבעולם כמו שאני מאחלת לכל אדם, כולל לעצמי. כסף בא כסף הולך, אבל משפחה יש רק אחת וילדים זה הרבה יותר יקר מתיק של שאנל. אני מקווה מאוד שתזכה לקבל את אהבתם בחזרה, כי זה הכל בחיים ואילו החיים. ואם אני יכולה לעזור אני תמיד כאן, במה שני יכולה, אני לא אלוהים ולא ביטוח לאומי, אני אמא חד הורית שאת כל חייה מקדישה לילדים שלה. בריאות ואושר לכולם, שבת שלום".

אחרי הסטורי הטעון הזה, היא פרסמה צילומי מסך של השיחה שלה עם מנחה התוכנית חיים אתגר, בה הוא מבקש את תגובתה למה שסנוקל אמרה, אך היא ענתה שאין לה מושג במה מדובר, אין לה אפילו את המספר שלה ומסרה לעוקבים שהתאכזבה מאתגר עצמו. המנחה ראה את הדברים ופרסם בתגובה: "בנימה אישית, אני מאוד מחבב את ניקול ומהכרותי מדובר באישה טובה ונדיבה שאין לי ספק שעוזרת לרבים".

הבוקר (שישי), הגיעה סנוקל לשיחה עם גלית גוטמן בגובה העיניים, רגע אחרי הצפייה בסרט על חייה. "עשיתי את הסרט קודם כל בשביל הילדים שלי", הסבירה הכוכבת, "הם יכולים לראות את זה ולהבין את האמת, אבל גם בשבילי. אמהות רוצות כל הזמן להגן, אני הסתרתי הרבה דברים כדי שהם לא ירגישו אשמים בשום דבר. אני לא מתביישת שעזבתי את הילדים שלי, אבל כואב לי".