כמעט שנתיים וחצי עברו מאז האמירה השנויה במחלוקת של ליהיא גרינר בה היא צוטטה כאומרת שנשים שמנות סובלות מהפרעת אכילה. לא מעט נשים התקוממו על אותה האמירה ויצאו נגדה ונגד הכשרתה - באותה בתקופה גרינר מיתגה עצמה ככוהנת דיאטות.

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine) on

ימים אחדים אחרי אותה אמירה, גרינר הוזמנה לראיון בתכנית "אנשים" (קשת 12), כשהמנחה קורין גדעון יושבת באולפן. דקות לתוך הראיון, השיח בין השתיים הגיע לטונים צורמים שעברו לאמירות קשות משני הצדדים. לקראת סיום גרינר אמרה לקורין שאם זו לא תתן לה לדבר - היא תעזוב את האולפן.

אחרי שידור הראיון, גרינר לקחה את הוויכוח צעד אחד קדימה כשכתבה פוסט עם התייחסות אישית לקורין בעמוד האינסטגרם שלה: "עכשיו ב'אנשים' הזמינו אותי לדבר בתכנית ובקושי נתנו לי להוציא מילה. ככה הערוצים עושים רייטינג.... אמא שלי לא צועקת עליי ככה. זה נגע בקורין כי היא בעצמה עסוקה מאוד בדימוי גוף ורזתה לאחרונה, היא בטח הייתה רעבה".

View this post on Instagram

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

מאז הפוסט, בין השתיים שררה דממה תקשורתית, לא שמענו אותן וגם לא ראינו. וגם הן בעצמן, כך מסבר, לא נתקלו אחת בשניה עד שאתמול בבוקר באירוע מצומצם להשקת בדין ג'ל כביסה הן סוף סוף נפגשו.

קורין גדעון וליהיא גרינר הסולחה, ינואר 2020 (צילום: רפי דלויה)
הסולחה! טיטי בטח נהנתה | צילום: רפי דלויה

תחילה נרשמה מבוכה קלה במקום, אבל מיד אחריה נרשמה סולחה יפה. השתיים דיברו על מה שהיה, החליפו התנצלויות, התחבקו, הצטלמו ושמו באופן רשמי את הסכסוך בינהן.

 

קורין גדעון וליהיא גרינר הסולחה, ינואר 2020 (צילום: רפי דלויה)
סוף סוף זה קרה | צילום: רפי דלויה

גרינר?

"אני ממש ממש שמחה, חיכיתי להתנצלות שלה ואני שמחה שנתקלנו אחת בשניה וזה נגמר כי לא כיף לי צ'ילבות, אני לא אוהבת. עכשיו אין אף אחד שאני בכסאח איתו. היא התנצלה והודתה שהיא לא הייתה בסדר וזה היה הכי חשוב לי".

 

מקורין גדעון טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה