צילום וידאו וראיון: הילה סלפטר

שנת 2021 אמנם רק החלה, אבל היא ללא ספק שייכת לזהבה בן. אחרי קריירה ארוכת שנים, הזמרת נכנסה לבית "האח הגדול" וקיבלה סוף סוף את ההכרה שמגיעה לה ואפילו הצליחה לצאת מהבית במקום הראשון ולזכות במיליון שקלים חדשים.

בן חזרה לתודעה, כשהשירים שלה מככבים במצעדים בתחנות הרדיו ואפילו נסגרו לה 2 הופעות בקיסריה לראשונה בחייה. בנוסף לכל זאת, היא כבר נבחרה לככב בקמפיין לסרום Anti Pollution החדש של תאגיד הקוסמטיקה חוה זינגבוים, לצדה של המייסדת חוה זינגבוים. על סט הצילומים, תפסנו אותה לראיון קצר והיא לא יכלה להסתיר את ההתרגשות.

זהבה בן (צילום: אלעד אדמוני, יחסי ציבור)
"לא ציפיתי שאני אזכה". זהבה בן בקמפיין לחוה זינגבוים | צילום: אלעד אדמוני, יחסי ציבור

"לא ציפיתי שאני אזכה", סיפרה זהבה בצניעות האופיינית לה ובביישנות מול המצלמה. "אני מחבקת את זה בשתי הידיים שלי, אני מחזירה את כל האהבה שאני מקבלת בחזרה. אני אשתדל, באמת. יש הרבה הופעות על הפרק, יש קיסריה ויש גם הרבה הפתעות".

בניגוד להרבה תכניות ריאליטי, יש עלייך מעין קונצנזוס כזה. כולם חושבים שהגיע לך לזכות. יש לך הסבר לזה?

"כנראה שהקהל בבית ראה משהו שהם אוהבים. הם ראו את זהבה, לא את זהבה בן. הם ראו שאני יכולה להכיל את כולם ולאהוב את כולם, לקחתי כל אחד ודיברתי איתו כמו אמא, כמו אחות וגם כמו חברה. זו אני. אין בי משהו אחר, זה הכי אני. היה לי חשוב שיראו את זה. לנפץ גם סטיגמות שהיו עליי ולהעביר ערכים לנוער שלנו. ערכים של לכבד, לעשות טוב, לאהוב אחד את השני, לעשות טוב אחד לשני. מסר לכל הבנות שרוצות להגשים את החלום שלהם - לא לוותר. גם אם קשה, לא ליפול באמצע הדרך".

עכשיו שקיבלת את הפרס, מה את מתכננת לעשות עם הכסף?

"אני אקנה כמובן בית לי ולבן. זה חלום שמתגשם בשבילנו. לא ציפיתי לזכות, זה מטורף. אני עדיין בהלם, אני לא מאמינה שזה קרה".

יש מישהו בבית שנפגעת ממנו?

"לא. גם אם נפגעתי ממישהו, אני עם עצמי, אני לא אריב איתו ואני לא אעשה עניין. אני לוקחת את אותו אדם לצד ואומרת שנפגעתי וזהו, משחררת. בלי תככים, בלי מזימות".

את תשמרי על קשר עם מישהו מהבית לדעתך?

"אני אמרתי מההתחלה שכשאני אצא אני אהיה עם כולם בקשר. אני אוהבת את כולם, באמת. עם כולם יש לי קשר טוב".

זהבה בן (צילום: אלעד אדמוני, יחסי ציבור)
זהבה בן וחוה זינגבוים | צילום: אלעד אדמוני, יחסי ציבור