ניקול ראידמן העבירה את השבועות האחרונים עם ילדיה בפריז. היא טסה במטוס פרטי לצרפת וברחה מהסגר בישראל לטובת טיול באירופה ובימים האחרונים היא חזרה לישראל וצריכה לשהות בבידוד של 14 יום יחד עם ילדיה.

זו הייתה שנה סוערת עבור ראידמן. הפרידה ממיכאל צ'רנוי, היציאה לדרך חדשה כמוזיקאית וההסתגלות לחייה החדשים הצליחו להציג צד אחר שלה. לא אחת היא שיתפה באינסטגרם שלה ובראיונות שונים את הרצון שלה להיות בזוגיות, וכשהתראיינה הבוקר (א') ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין - היא התרגשה במיוחד כשדיברה על הנושא בדמעות.

"מאוד קשה למצוא זוגיות בתקופה הזו", סיפרה ראידמן, "את הבכי שלי בלילות אף אחד לא רואה בסטורי. את הבדידות ואת הכאב הזה שאי אפשר להעביר. לא שלפני זה הייתי חוגגת את החיים ומבלה ויוצאת, הייתי תמיד מרוכזת מאוד בעבודה ובילדים שלי. מאוד מאוד קשה, מאוד, אני בלי משפחה, אני לבד, וגם הבידוד הזה, השבועיים הנוספים האלה לפחות שאני במרחק, לא יכולה לראות חבר ולהגיד לו שלום, זה מאוד מאוד קשה".

ניקול ראידמן. ספטמבר 2020 (צילום: מתוך instagram)
"את הבכי בלילות אף אחד לא רואה" | צילום: מתוך instagram

"זוגיות זה מלמעלה, זה צריך לבוא וזה לא משנה אם אני ניקול ראידמן או ג'ניפר לופז או שולמית מראשון לציון, זה גורל", המשיכה ראידמן. "אני מאמינה שיבוא יום ואני אמצא את האחד שלי, את הבן אדם שיכיל אותי, שאני אכיל אותו, שנוכל לבנות בית ומשפחה ביחד. אני לא בן אדם שמבלה ומנסה להכיר ומערכות יחסים קצרות זה לא מעניין אותי, אני מחפשת את הדבר האמיתי, אני מאמינה שיום יבוא וגם זה יבוא לחיים שלי אבל כרגע זה לא פשוט".