צילום וראיון: ניצן גריב

כחודש אחרי שהביאה בן בכור לעולם, דנה זרמון הגיעה אתמול (רביעי) לאירוע השקת סדרת הרצאות מומחים להורים ולהורים שבדרך עם הרצאה של מירי לב, אחות פרטית ודולה, בחנות FACTORY 54 KIDS החדשה בקניון רמת אביב, וסיפרה על החוויות שלה אחרי חודש של אמהות.

"הייתה לי לידה מושלמת ורבות זה בזכות מירי לב שזה האירוע שלה", אמרה זרמון. "כל כך הפחידו אותי לפני ולא יכולתי לקוות למשהו יותר טוב. היה יותר טוב ממה שציפיתי, החלק היחיד שפחדתי ממנו זה מהרגע ששמים את האפידורל, וגם הוא עבר בשלום. זה לא פיקניק, כן? הרגשתי את הצירים עד פתיחה 8, אבל היה מהמם", המשיכה דנה, "אם לפני הלידה הרגשתי שאני רוצה שני ילדים - אחרי הלידה אני רוצה ארבעה. יש לי ילד שאין רמות אהבה כאלה, אמאל'ה".

"אני כמובן עוד בהתאוששות ובלבלות", הודתה זרמון, "צריך לעשות הפרדה בין הילד לבין האישה בתקופה הזאת. עם עצמי אני ברכבת הרים מטורפת של רגשות: הכי מאושרת, מאוהבת ושמחה ואז בבת אחת יכולה ליפול לבכי ולחץ וחרדות. הכל מאוד חדש וטרי, אבל זה חלק מהחוויה וזה באמת מדהים להרגיש את זה".

את ישנה בלילה?
"לא הרבה, אבל ישנה עם הפסקות מה שנקרא. לצערי אני לא מצליחה להניק פול טיים. אבל מניקה ומשלבת".

איזה אבא גיא?
"אבא מדהים מדהים מדהים. טוטאלי, מאוהב, מחובר, הכי שם ונוכח. המונח של 'בעלי עוזר לי' לא קיים, זה לגמרי שווה בשווה. לא יכולתי לבקש יותר מזה".

מה הכי בא לך לעשות עכשיו?
"אני הולכת לאכול במסעדה ישר אחרי האירוע הזה, זו הייתה הדודא שלי כל ההריון והיום כשאני יכולה, מאורגנת ויש לנו בייביסיטר, אנחנו יוצאים וממשיכים לטייל".