נסרין קדרי נמצאת בימים אלו בשיא ההצלחה שלה. זה התחיל במסע הופעות בארצות הברית שכלל את ניו יורק, לוס אנג'לס ומיאמי, המשיך בדואט עם עידן רייכל והגיע לשיא עם שכבשה גם את היכל מנורה מבטחים וקיסריה, עם הופעות שזכו לביקורות אוהדות ומפרגנות. 

הזמרת הגיעה להתארח אצל "גלית ואילנית" כדי לשתף בחוויות מההופעות, שזכו לביקורות אוהדות ומפרגנות, וגם כדי להודיע על מופע חדש שיתקיים ב-21 במרץ. במהלך השיחה שתשודר היום (16:00, קשת 12), התייחסה נסרין גם למהפך הגופני שעברה ונדמה שגם היא בעצמה עדיין לא התרגלה. "אני לא יודעת, שאני מסתכלת על עצמי במראה אני אומרת אני באמת רזה". 

נסרין קדרי - הופעה בנוקיה ינואר 2020
נסרין קדרי - הופעה בנוקיה ינואר 2020 | צילום: אקליפס מדיה

למרות זאת, חשוב לה להדגיש שזה לא שינה את הדרך שבה היא מרגישה כלפי עצמה. "גם כשהייתי בפרופורציה נכונה ומלאה היה לי ביטחון, אבל עכשיו אני מרגישה יותר קלה על הבמה. זה משהו שבאמת רציתי", אמרה. 

אבל מסתבר שזה לא בא לה בקלות והיא הייתה צריכה לעבוד מאוד קשה כדי להשיג את התוצאות האלה. אחרי שגלית הזכירה לה ציטוט בו אמרה "את רוצה פיצה? תחשבי חסה, את רותה המבורגר? תחשבי עוד חסה", ענתה קדרי ש"זה לא אומר שאני לא אוכלת פיצה או המבורגר, אני כן מאפשרת לעצמי, אבל אני אוכלת נכון ומתאמנת מאוד קשה. לעלות על במה זו עבודה מאוד קשה".