לפני העונה האחרונה של "האח הגדול", רונית לוי הייתה מוכרת למכורי הטוויטר הקשים בתור רונית הביביסטית. לוי, פעילה במיוחד ברשת החברתית בתור הצייצנית המובילה שנוהגת לצדד בראש הממשלה בנימין נתניהו בלי לבחול באמצעים ולא פעם רבה עם מתנגדיו (ביניהם גם רמי ורד).

רגע אחרי שיצאה מהבית הכי מצולם במדינה, היא כבר חזרה לצייץ באינטנסיביות ובתוספת תקופת בחירות, התדירות עלתה בהחלט. הפעם לוי העלתה על המוקד את בתו הצעירה של גדעון סער, השחקנית המוצלחת בת ה-23 וכוכבת הסדרה "המפקדת", אלונה סער שבעברה עלתה לכותרות עקב מערכת היחסים שניהלה עד לא מזמן עם שחקן בן גילה, שהוא במקרה גם ערבי-נוצרי, אמיר חורי.

לוי שיתפה מחדש את הציוץ של מיכאל האוזר, סרטון של גדעון סער קורץ, וכתבה: "רק סער יודע לדבר עם ערבים, הבת שלו שוכבת איתם". השימוש בשפה לא הפתיע את העוקבים של רונית הביביסטית, אך העובדה שמדובר בסך הכל בת ילדה בת 23 מולה היא החליטה לפתוח חזית, העלתה לא מעט שאלות וגררה תגובות רבות שקראו לרונית למחוק את הציוץ.

רונית כמו שכבר למדנו להכיר אותה, החליטה לענות לכולם בציוץ נוסף. לוי שיתפה כתבה בה סוקר השלט שהכינה אלונה סער בזמן שאביה עוד היה בכיר במפלגת הליכוד ועליו נכתב: "ביבי ז**ן אותי". בתיאור לוי כתבה: "זה השלט של הבת של סער, כל המזדעזעים מהציוץ שלי מוזמנים להזדעזע מהשלט שלה. כנראה שזה לא יקרה כי אתם מזעזעים לפי פוזיציה. עכשיו קחו דילגית ותקפצו לי, צבועים".

גדעון סער, אלונה סער (צילום: alonasaar, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
גדעון סער, אלונה סער | צילום: alonasaar, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר

מטעמו של גדעון סער נמסר: "אין תגובה".