היחסים בין עדי בוזגלו ומירן בוזגלו עברו טלטלה לאחרונה. מירן, שעובדת כקוסמטיקאית, גילתה ע"י עדי שהיא תטפל בגבות שלה אצל מישהי אחרת ותעזוב את שירותיה, אך הדבר החריף לאחר שעדי פרסמה כי: "אני אסיר את הפיגמנט הכושל שיש לי בגבות". 

מאז אותם מילים בהם בחרה עדי להשתמש, כך לטענת הצד של מירן ומאור, הם ניתקו קשר. עדי התייחסה לסכסוך כשנשאלה אתמול ע"י גולש באינסטגרם למה היא לא עוקבת אחרת מאור. "הוא בחר לתפוס צד ולשלוח לי הודעה וגם להוריד לי עוקב, אז הורדתי חזרה", כתבה עדי וסיקרנה את הגולשים עוד יותר.

עדי הבהירה בסטורי נוסף כי מעולם היא לא אמרה את המשפט "פיגמנט כושל" בנוגע לעבודת הגבות שעשתה לה מירן, וצירפה צילום מסך ובו היא כותבת למירן כי היא תעשה גבות אצל קוסמטיקאית אחרת. "אין לזה שום קשר שאת עושה פצצה", כתבה לה אז עדי, "אוהבת מאוד ומעריכה את כל מה שעשית".

עדי בוזגלו. ינואר 2021 (צילום: אינסטגרם)
"קנאה זה דבר הרסני". עדי בוזגלו | צילום: אינסטגרם

הדרמה ברשתות החריפה כשאתי, אחות של מירן, הגיבה על דבריה של עדי וטענה כי עדי אכן כתבה את המונח "פיגמנט כושל" בסטורי שמחקה. "תתעסקי בעצמך ותרדי כבר מאחותי ובעלה, קנאה זה דבר הרסני", כתבה לה אחות של מירן. "מתאמץ מצדך לצאת צודקת, דאגת למחוק את הסטורי שכתבת 'פיגמנט כושל'. אנחנו נמשיך הלאה ואת תמשיכי לנסות ולהשתדל להצדיק את השטות שעשית".

עדי לא נשארה חייבת והשיבה לדברים של אחות של מירן. "יש למירן אחות שמחפשת יחס מעדי בוזגלו, אז אני ארד לרמה שלך ואגיב: ברגע שמאור אמר לאסי שאני פגשתי למירן בפרנסה, היה לי חשוב לפרסם סטורי ולהסביר את עצמי ולהבהיר שהורדתי פיגמנט ג'ינג'י מהגבות שלי ואין לזה קשר לעבודה של אחותך. אחותך בחרה שלא לשתף את הסטורי שהסברתי את זה, למרות שתייגתי אותה. מעולם לא מחקתי שום סטורי, אני אדם שעומד מאחורי כל מעשיו ולא חיפשתי לעשות רע לאף אחד. להקטין אותי את בטח לא יכולה".

מירן בוזגלו. יוני 2020 (צילום: אינסטגרם)
הסירו עוקב. מאור ומירן | צילום: אינסטגרם