מייקל לואיס מתכונן למסלול
מתוך "נינג'ה ישראל VIP" | צילום: נינג'ה ישראל VIP, קשת 12

בהפתעה מוחלטת ובלי שום הכנה מוקדמת, החליט הבוקר (שישי) הדוגמן מייקל לואיס לחשוף קבל עם ואינסטגרם בת זוג לשעבר אותה הסתיר היטב עד היום. לואיס, שכידוע לא מפחד לחשוף שום דבר מנפשו וגופו, הצליח במשך כל הזמן להעלים את פרט המידע החשוב הזה מהעוקבים שלו ויותר מכך - מאיתנו. 

"אני רוצה להגיד מזל טוב", פתח לואיס את הפוסט ששיתף בעמוד האינסטגרם שלו, "אני לא יודע מאיפה להתחיל לכתוב אבל מה שבטוח המילים יזרמו. לפני שנה וקצת הייתי במקום קסום בעולם - האי באלי שבאינדונזיה". 

הדוגמן סיפר שלפני אותו טיול פגש במסעדה את שיר גרטנברג, מקעקעת מתל אביב, והודה שבפעם הראשונה בחייו היסס לגשת ולהתחיל עם האישה שתפסה את עיניו. "ראיתי אותה בדרך החוצה יושבת על המדרגות וזרקתי לה משפט טיפוסי של מייקל שקשור לחופש ואהבה והמשכתי הלאה". 

View this post on Instagram

A post shared by Shir Gartenberg (@shir.gartenberg) on

הבה, חופש, אושר ושחרור". 

שבועיים אחרי אותה פגישה שיר טסה לטיול אחרי צבא והוא טס לבאלי, שם הם נפגשו והעבירו את החודש הכי מטורף בחיים שלו, כך לדבריו. "הרגשתי חופש מוחלט, להיות אני בכל צורה וזה רק כי שיר אפשרה לי את זה. מגיל צעיר החיים הפרטיים שלי "אני לא אדם שמאמין במונוגמיה", המשיך, "הלב העצום שלי נפגע, נשרט ועוצב מחדש מאהבה כוזבת, מבגידות, שקרים ואינטרסים. זה גרם לי לפתח מודעות גבוהה לפרופורציה שבין אהבה להתאהבות. למדתי לחיות חיים של שלווה ולפזר אהבה, ללא תלות באהבה או באהבתו של אדם אחר. הפסקתי להאמין בהתאהבות והתחלתי להאמין באלא היו פרטיים וזה אף פעם לא היה לי פשוט, רק כי אני מייקל לואס. ושיר? שיר פשוט ראתה את מייקל". 

View this post on Instagram

A post shared by Shir Gartenberg (@shir.gartenberg) on

השניים המשיכו לשמור על קשר ועם הזמן גם הפכו לזוג, אבל הרחק מעיני הסטוריז. "זה לא היה לה פשוט", הוא הודה, "בנות זוג אחרות שיצאתי איתן בעברי חטפו הרבה אש בגלל קנאה וצרות עין וזה לא היה פשוט. הרבה דמעות וכאב התלוו לתהליכי הזוגיות שלי. שיר חיה איתי את המציאות הזו כמו לוחמת. אני מעריץ את האישה שאת, שירוש"

בשלב הזה גילה לואיס לעוקבים שלו שבשלב כלשהו הם אפילו היו בני זוג, אבל אם להסתמך על כך שכמה שורות לפני כן הוא ציין שהוא לא בחור מונוגמי, אנחנו רק יכולים לנחש שהיה מדובר במערכת יחסים פתוחה. "בשנה האחרונה יצא לי להכיר אישה מדהימה, עם אנרגיות נקיות וטהורות. שירוש, יפה שלי, אני יודע שמה שעברנו ביחד כבני זוג הוא השיעור הכי גדול שלי עד היום. אני אוהב אותך כל כך, ככה פשוט. מזל טוב, לב שלי". אז מה אומרים? יש סיכוי לקאמבק?