תקופת הקורונה הפגישה את כולנו עם משברים שונים, אבל השנה של הדוגמנית היפהפיה, סתיו סטרשקו, הייתה רצופת אירועים מתוקשרים במיוחד. הכוכבת נעצרה אחרי ריב קולני עם בן הזוג לשעבר, ואחרי פרידות וקאמבקים רבים השנים הודיעו לפני כחודשיים כי הם נפרדים באופן סופי. כעת, בפוסט אישי בעמוד האינסטגרם שלה, סתיו משתפת מה נעשה מאחורי הקלעים.

הכוכבת שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה סרטון קצר של עצמה בוכה, ובו כתבה בפתיחות על הימים הקשים שהיא עוברת. "תודה לכל מי שכתב ודאג לשלומי, אני בסדר. היה לי קתרזיס והתחשק לי לשתף, כי בסדר לפעמים לבכות, לא משנה כמה אנחנו חזקים כלפי חוץ, זה בסדר גם להיות פגיע", היא כתבה. "בשנתיים האחרונות אני מתמודדת עם התקפי חרדה ולאחרונה דיכאון, היו ימים שהייתי מתעוררת בבוקר ופשוט פורצת בבכי ולא עוזבת את המיטה וחושבת מחשבות טורדניות ומרגישה ממש אבודה... אני מודה מאוד למשפחה והחברים שלי שתומכים בי בתקופה הזאת ודואגים להרים אותי ולעודד אותי ואני מקבלת עזרה".

סתיו סטרשקו (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של סתיו סטרשקו)
"לא קל להתמודד עם דכאון ואובדנות לבד". סתיו סטרשקו | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של סתיו סטרשקו

"אנשים רבים מתמודדים עם קשיים נפשיים, במיוחד בתקופת הקורונה המטורפת הזו - הסגרים, הריחוק החברתי וחוסר הוודאות מחמירים את המצב", היא כתבה. "אין בושה בהתמודדות עם קשיים נפשיים, בלדבר עליהם ובלקבל עזרה. ההתמודדות עם התקפי חרדה, דיכאון ואובדנות היא לא קלה, בטח שלא אם מתמודדים איתם לבד. אנשים שחווים מצבים אלו לעתים מתכנסים לתוך עצמם ולא מראים זאת כלפי חוץ. תבדקו מה עם החברים והקרובים שלכם, במיוחד אלה שלא כותבים לכם בחזרה. ייתכן והם צריכים עזרה".