כשהסדרה "השוטרים" בכיכובו שוברת את טבלאות הרייטינג, השחקן שלומי יפרח (24) קוטף מחמאות מכל עבר ומבסס את מעמדו ככוכב עולה. הוא ובת הזוג היפהפיה, טליה דנינו, מצפים בקוצר רוח ליום חתונתם המרגש, אבל בסדרת "שאלות תשובות" שהכוכב ערך בעמוד האינסטגרם שלו היו כאלה שבחרו להעיר את המשקל של בת הזוג - ושלומי ענה.

שלומי שיתף צילום מסך מהסטורי שלו, ובו נשאל אם לא "מפריע לך שאשתך שמנה". השחקן ענה על השאלה בפירט בסטורי שלו, אבל בחר לשתף את התמונה גם בפיד של האינסטגרם - ולהרחיב את התשובה. "לקח לי כמה דקות טובות לנסות ולענות על השאלה הזאת. ניסיתי לבלוע כמה שיותר את המילים הרעות שאני רוצה להוציא, החבאתי בתוך תוכי את הזעם בשביל לתת את התשובה הכי טובה ונכונה שאפשר", הוא גילה. "שוכבת לצידי בלילות האישה הכי יפה שראיתי: קורנת ומאושרת, וההתעסקות המיותרת הזו נראת לי חשוכה".

שלומי יפרח (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
"התעסקות חשוכה". שלומי יפרח ובת הזוג | צילום: אור גפן, יחסי ציבור

"זאת לא פעם ראשונה שאני מקבל שאלה כזו ב׳שאלות תשובות׳ באינסטגרם. תמיד יש שאלות שקשורות למשקל: 'השמנת לסדרה? שמו לך כרית בבטן? אתה עכשיו בדיאטה? אתה מרזה לחתונה? למה אתה לא מרזה קצת? אתה מפורסם עכשיו'", הוא ציטט. "כמו שחלקכם ראיתם אני לא מידה S בחולצות, אבל אני חי עם זה בשלום וככה גם טליה שלי. אנחנו משפחה של שמנים, יום אחד אמא שלי החליטה לעשות ניתוח לקיצור קיבה, ירדה 80 קילו וביחד עם זה ירדה גם השמחת חיים שלה. למדתי מזה המון! חשוב לי מאוד להעלות מודעות לזה גם ממקומות כואבים שלי ושל עוד רבים ששיתפו אותי בסיפור שלהם. כמה אפשר להתנצל? טולה שלי, אני אוהב אותך המון, תישארי לי כמו שאת איך שאת וכמה שאת".