לפני כמה חודשים ובדומה לאושיות רשת אחרות כמו אלין כהן, מור ממן וכן, גם אשלי וקסמן בקשי, יוצאת "המירוץ למיליון" בר זומר השיקה את מותג האיפור והביוטי החדש שלה "ברביז" וזכתה לתגובה מבקשי בולוג חדש שהעלתה.

בקשי סיפרה לעוקבים אחריה ביוטיוב כי: "בנות שאין להן שום קשר לעולם הביוטי פותחות מותגי ביוטי - חושבות שהן מבינות. זה לא מגיע אצלה מתוך הנשמה... בואו נגיד את האמת: ההשקעה שלהן היא מאוד מינמלית, אריזה מסין ואז להדביק את השם. הפורמולה זהה". 

בר זומר, אשלי וקסמן בקשי. פברואר 2021 (צילום: אינסטגרם)
"היא התנצלה ודיברנו והכל בסדר". בר ואשלי | צילום: אינסטגרם

הבוקר בחדשות הבוקר עם ניב רסקין (קשת 12) זומר סיפרה מה בדיוק עלה בגורל הקולגות אחרי האמירות. "בחרתי להגיב לה ומיד אחרי שהגבתי היא צילצלה אליי והתנצלה ואמרה שהיא לא כיוונה את זה אליי אבל נשים את זה בצד, בין אם היא כיוונה אליי ובין אם לא, נאמרו שם דברים קשים שאני לא הייתי אומרת. הם גם לא נכונים, אגב".

"להגיד שלא מושקע בזה הרבה כסף? זה ממש לא נכון וזה זלזול וזה פוגע. להגיד שהדברים האלה לי או לכל אחת אחרת לא עולים הרבה כסף? זה לא נכון, זה שקר וזה פגיעה בפרנסה לכל דבר, ופגיעה אישית. זה פגע בי באופן אישי. היא התנצלה ודיברנו והכל בסדר ואני מאוד מעריכה אותה באופן כללי, ואני חושבת שאם כל אחת יודעת להביא את עצמה ואת האני מאמין שלה אז באמת יש מקום לכולן ולא צריך להגיע למקומות האלה".