בהתאם להנחיות וכשכולם מסביבה עוטים מסכות גם על האף, רוסלנה רודינה הגיעה הבוקר לצילומי הקמפיין החדש שלה ל"סלע מדיקל". רק לפני כמה שבועות ואחרי שרבים מחבריה לביצה התגלו כחולים מאומתים או נשלחו לבידוד, רוס שלחה מסר נוקב וכתבה: "מי שרוצה לשמור על הבריאות לא עובר מאירוע לאירוע".

על הסט, שאלנו את רוס איך היא מתמודדת עם השלכות הנגיף כשיש לה ילד קטן שעולה לכיתה א' בבית. "יאן נשאר בבית. אין לו גן, אין חברים, אין לו את השגרה שהוא מכיר", סיפרה לנו ואז התוודתה: "הגעתי למצב של פגיעה כלכלית. את חושבת שיש מאחורייך מדינה שתדאג לך, תספק תמיכה ותעזור כשצריך וכשמגלים שלא, זה נורא מלחיץ. יש אנשים שנפלו ואין להם מה לאכול".

את מצליחה לשרוד את התקופה הזו מבחינה כלכלית?

"בואי אני אגיד לך את האמת - פתחתי חסכונות כדי לעבור את התקופה הזאת. את יודעת אני ממשיכה לשלם על אוכל, על שכירות, על ארנונה. אף אחד לא משלם במקומי".

מה הכי קשה לך?

"הכי קשה זה כשיאן רוצה ללכת לגן שעשועים והוא סגור אז צריך לחזור הביתה. הוא קטן, הוא כל כך תמים, הוא לא יודע. המזל שלי זה שיש לנו בית פרטי, עשיתי כל מה שאני יכולה בחצר כדי לתת לו אווירה יותר טובה. יש לי חברות בלי מרפסת ובלי גינה שתלשו שיערות. זה קשוח".

View this post on Instagram

A post shared by RR (@ruslanarodina) on

את מפחדת להגיע לימי צילום?

"אני לא לוקחת צ'אנס. כולם מסביבי שומרים על ההנחיות ואם אני מצטלמת וצריכה להוריד את המסכה - כולם סביבי ישימו מסכה. כבר התבטל לי יום צילום אחד כי שלושה אנשי צוות נכנסו לבידוד, וזו פגיעה כלכלית קשה. בדיוק בכלל זה כתבתי את הפוסט - נורא התעצבנתי על ההתנהלות בשבועיים האחרונים, זה לא רק הסלבס. פתחתי את האינסטגרם וראיתי אנשים יוצאים למסיבות, ואז את אותם אנשים נשלחים לבידוד ויוצאים במסרים של 'תשמרו על עצמכם', איפה הייתם לפני?".

מן הסתם קיבלת הרבה תגובות, היו גם מחברים מהבראנז'ה?

"הייתה תגובה מאירה דולפין וטיטי איינאו (כזכור, חולות מאומתות), הם לקחו את זה למקום אחר, לקחו את זה להורות. מי דיבר עלייך בכלל? מה את מכניסה את עצמך? אני לא מפחדת להביע את דעתי - כולנו צריכים לקחת אחריות. אני בתור אמא צריכה להפגין חוזק ואחריות כי יש הרבה נערות שעוקבות אחריי. אני לא ראיתי את המשפחה שלי חודשים ולא עליתי לקבר של סבא שלי בגלל הקורונה. ואתם הולכים למסיבות, אז תהנו אבל תשימו מסיכות. מי שלא אוהב את הביקורת - בעיה שלו".

פחדת כשהיה חשד לקורונה לליאם גולן, האח הגדול של יאן?

"אני מכירה את אילנית ואני יודעת שהיא שומרת. היא לא הייתה שולחת את הילדים להיפגש עם אנשים אם היה חשש אמיתי. גם אני ואייל מתנהלים סביב זה, יש לנו ילד משותף ואנחנו מתנהלים נכון, בהתאם להנחיות".