עומר אדם (26) ובת זוגו בשנה האחרונה, שיראל טולדנו בת ה-18, היו רק לפני ימים ספורים במרכזה של דרמה גדולה ומתוקשרת, כשמסיבת בר המצווה של אחיה של שיראל הצליחה לייצר כעס גדול בקרב השכנים ולהביא לכך שאב המשפחה יובא לחקירה בנושא. 

עומר ושיראל, כך פורסם, נמצאים בימים האחרונים בעיצומו של משבר בזוגיות. אם חשבתם שהסיבה למתיחות בין השניים קשורה לבר המצווה והכותרות בהן עומר אדם היה מעורב, תחשבו שוב. שיראל, כך פורסם, עזבה מסיבה בה נכחו השניים בכעס ומאז הם לא מדברים, אך שום דבר לא הכין אותנו לפרטים המלאים ולמה שבאמת קרה שם.

עדן פינס ירדה במשקל
הגיעה למסיבה עם חברות - והצליחה לעורר עניין. עדן פינס | צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, צ'ינו פפראצי, אינסטגרם, מאקו

הסיבה העיקרית למשבר בין השניים היא לא אחרת מעדן פינס. אדם הוזמן למסיבה פרטית בה נכחה פינס, שרק לפני ימים ספורים הפכה לרווקה באופן רשמי לאור פרידה מתוקשרת מדור רפאלי. עדן הגיעה למקום עם חברותיה וכך גם הזמר המפורסם.

כששיראל הגיעה למקום, כך מספרים לנו מקורבים, היא חשבה שמדובר במסיבה מצומצמת עם חברים קרובים, אך גילתה שבפועל היו שם לא מעט בנות, ביניהן עדן בכבודה ובעצמה, מי שכבר בעבר שמה נקשר בשמו של עומר.

עדן, כאמור, לא הגיעה לבדה למסיבה וסביבה היו לא מעט חברות קרובות ובנות נוספות. מקורבים מבהירים כי פינס לא הוזמנה למסיבה על ידי עומר ובין השניים הייתה שיחה קצרה ומנומסת ולא שום דבר מעבר לכך, אך העובדה שבעבר היה ביניהם סוג של קשר רומנטי הצליחה ככל הנראה להכעיס את שיראל ולעורר את קנאתה.

 

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, סירב להתייחס לידיעה ומסר: "אין תגובה".

מטעמה של עדן פינס סירבו להתייחס לדברים.

 

עומר אדם ושיראל טולדנו
לא אהבה לראות את מה שקרה שם. עומר אדם ושיראל טולדנו