את יום ההולדת הזה כנראה שיוצאת "האח הגדול", לירז אסייג, לא תשכח. אסייג חגגה באווירה אינטימית ומצומצמת במסיבת הפתעה שערך לה בן זוגה בשנה האחרונה, שחר לבנגרונד. רגע אחרי שלירז עיכלה שמפתיעים אותה לכבוד יום הולדתה, שחר כרע ברך והציע לה נישואים.

את הזוגיות עם שחר, כזכור, חשפה לירז ברשתות החברתיות כשפרסמה תמונות מרומזות עם שחר. זמן קצר לאחר מכן היה ברור שהשניים יחד והכי מאוהבים שיש, ולירז שיתפה בסיפור היכרותם וחשפה כי שחר הוא גבר שעבר הליך שינוי מגדרי מנקבה לזכר.

לירז אסייג ושחר לבנגורד, מאי 2020 (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
מאוהבים. לירז ושחר | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

"אני מגדירה את עצמי מאוהבת", סיפרה לירז בראיון למגזין סוף השבוע של mako כשנשאלה על שחר והתהליך שעבר. "מאוהבת זו הנטייה הכי שווה. אני נמשכת לגברים, לא חשבתי שיכולה להיות עוד אופציה ושחר הוא לגמרי גבר. אבל אנשים צריכים הגדרות כדי לסדר לעצמם את המוח, הם מחפשים תבנית להכניס את הבן אדם אליה. בכל היבט וכל תחום".

שחר ולירז, כידוע, הכירו על ידי חברה משותפת. שחר ואשתו הראשונה נפרדו זמן קצר לפני שפגש את לירז, ומאז שהשניים ראו זה את זו - הם הפכו לזוג בלתי נפרד. ככל שהזמן עבר והשניים שפכו יותר אור ופרטים על הזוגיות שלהם, נודע גם כי שחר הוא אחיה של קים לבנגרונד ז"ל, שנרצחה בפיגוע במקום עבודתה בברקן לפני כשנתיים והותירה מאחוריה בעל ותינוק.

לירז אסייג ושחר לבנגרוד על הטוקבקים (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
מחכים לחתונה! | צילום: אור גפן, יחסי ציבור