התפרצות נגיף הקורונה ממשיכה לגבות קורבנות חדשים בכל יום, בין אם מדובר בחולים שמתאשפזים, אזרחים שנכנסים לבידוד וגם בעלי עסקים שנאלצים להיצמד להנחיות ולסגור את בתי העסק שלהם, בהם השקיעו כל כך הרבה.

הרבה לפני שנכנס לבית "האח הגדול", שם הכיר את אשתו לשעבר דנית גרינברג, בבעלותו של אליאב אוזן היה סטודיו מוצלח ומבוקש לקעקועים שנמצא ברמת השרון ואוזן עצמו נחשב היה לאחד המקעקעים המדויקים והמבוקשים בארצנו הקטנה.

יציאתו מבית האח רק הפכה את סטודיו הקעקועים שלו לגדול יותר, בעקבות הפרסום והצלחת המקום אוזן הרחיב את העסק והציע שירותים שונים כמו הסרת שיער, הסרת קעקועים וטיפוח - למי שלא זוכר, גם לפני נגיף הקורונה, הבעלות על המקום הציתה סערה לא קטנה בין אליאב לגרינברג כשהחליטו להתגרש.

View this post on Instagram

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on

כעת, בימים טרופים אלה, אליאב נאלץ לסגור את שערי המקום. בהודעה שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו שמונה כ-290 אלף עוקבים, המקעקע כתב: "לקוחות יקרים, לצערנו בהתאם להנחיות החדשות אנחנו נאלצים לסגור את הסטודיו עד שיעבור הזעם. כבר מתגעגעים".

הפוסט הזה מגיע רק שלושה ימים אחרי שאוזן טרח לפרסם כי בהתאם להוראות משרד הבריאות, המקום פתוח כרגיל. מקווים לשמוע בקרוב שהסטודיו האהוב חזר לפעילות.

View this post on Instagram

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on