האסירה המדוברת ביותר בכלא הנשים "נווה תרצה" היא ללא ספק ציפי רפאלי. מאז כניסתה לכלא לפני כמעט חודשיים הפכה רפאלי לאחת הנשים המדוברות בישראל ולאחרונה פורסם כי אסירות בכלא טוענות שהיא מקבלת יחס מועדף.

כעת, מקורביה של רפאלי דוחים את הטענות על כך שהיא מקבלת הטבות בכלא בשל הרקע שלה ומיישרים קו עם שב"ס. "ציפי הבהירה לנו שהיא ממש לא המלכה של נווה תרצה או משהו קרוב לזה", הם מספרים, "היא מספרת לנו על השגרה שלה בכלא כל הזמן. היא עומדת לספירות כמו כולן, אוכלת את אותו אוכל כמו שאר האסירות, היא לא מקבלת שום הטבות מעבר למה שמגיע לכל אסירה בכלא. פרסמו גם שציפי עושה קניות באלפי שקלים בקנטינה. זה שקר. הוצאות הקנטינה שלה לא חריגות או שונות מאף אסירה אחרת".

"בכל שיחה עם ציפי היא מבהירה שהיא בכלא ולא בקייטנה", המשיכו אותם מקורבים, "היא תמיד אומרת שהיא שם כדי לשלם את החוב שלה לחברה ולחזור למשפחה שלה כשכל זה יגמר. חבל שלא בודקים דברים לפני שמפרסמים ומחפשים לפגוע בה".

את הטענה שרפאלי ישנה על מיטה נפרדת וזוכה להטבה הזו מטעם גורמים בכלא - מקורביה של רפאלי דוחים בתוקף. "ציפי לא ביקשה שום הטבות ולא קיבלה שום דבר חריג שלא מגיע לאסירות. היא ישנה על מיטה רגילה. היא בטח לא שולטת באסירות בכלא. מצחיק אותי לשמוע שמפרסמים דברים כאלה. ציפי בקושי כמה שבועות במאסר והמטרה שלה היא לצאת מהכלא בריאה ושלמה ולעזור לאסירות שירצו את עזרתה בכל דבר".

עוד מוסיפים מקורביה של רפאלי כי הפרסומים על כך שהיא זוכה ליחס מיוחד לא רק שאינם נכונים - אלא מזיקים לה ועלולים לגרום לאסירות בכלא לסחוט אותה. "כל פרסום כזה הוא לא רק שקרי ומוטעה, אלא יכול לגרום אסירות לסחוט אותה כספית או לנסות אפילו לפגוע בה מתוך קנאה", הזהירו יודעי דבר בשיחה עם mako. "אין לנו מושג מי מפיץ מידע שקרי כזה - אבל זה נועד רק כדי לפגוע בציפי".

גורם בשב"ס מבהיר בשיחה עם mako כי הטענות שאסירות הציפו בכלי התקשורת שציפי היא אסירה VIP לא מתקיימות במבחן המציאות. "אין פה מלכות ואין פה שליטות", מבהיר אותו גורם. "כולן אסירות שוות בתנאים וביחס שווה מטעם צוות ניהול הכלא. ציפי היא אסירה כמו כולן - ואין כאן יחס מועדף".