למרות שמשבר הקורונה רחוק מלהסתיים, אחרי הקאמבק של אלה איילון ורז זלצרמן והסולחה בין מור ממן ולפרנק אמסלם, חשבנו שלפחות המשבר הזוגי שהכה בביצתנו הקטנטנה, חלף לו. הבוקר (ד') גילינו שלא: אחרי 15 שנות נישואים, הזמר ניקי גולדשטיין הודיע על פרידה.

שירלי וניקי, נשואים כאמור 15 שנה ולהם גם שני בנים משותפים, החליטו להפריד כוחות בעקבות משבר. יוצא "הכוכב הבא" שיתף את עוקביו ברשתות החברתיות וכתב: "כמעט שנה שעולם שלם עצר מלכת ונקלע למשבר הקורונה שהוליד בכל בית מציאות חדשה והציף בין היתר חששות, ספקות, רצונות, אי וודאות וחלומות ובמילים אחרות, 'כל אחד והקורונה שלו'. כך מצאנו את עצמנו שירלי ואני, מתמודדים גם בביתנו שלנו עם משבר".

"15 שנים של ביחד, של אהבה וחברות אמת שהולידה והביאה לעולם גם את שני ילדנו והאוצרות של חיינו גיא ואור אריה. שנים רבות צעדנו יחד כזוג ומשפחה בשביל החיים המשותף שלנו והלכנו בו יד ביד בביטחון בהערכה ובאהבה גדולה אחד לשנייה".

View this post on Instagram

A post shared by Nicky Goldstein (@nicky_goldstein) on

"אז לפני שהרשת תתמלא בחרושת שמועות החלטנו לספר לכם שירלי ואני כי החלטנו ביחד לקחת נשימה, פסק זמן ולצעוד כל אחד מאיתנו בנפרד בשביל חדש ואנו עושים זאת באהבה וכבוד אחד לשניה ובאהבה ענקית לילדנו. שירלי, אני, גיא ואור אריה כמשפחה אוהבת נמשיך תמיד לצעוד יחד".