צילום וידאו וראיון: דניאל אלרם סיטי

רותם סלע היא לא רק הפרזנטורית של חברת "קסטרו", היא גם נשואה למשפחה. כשלצידה מתחלפים בזה אחר זה, קמפיין אחרי קמפיין, כוכבי השעה. הבוקר (ב') היא התייצבה לצילומי קולקציית הקיץ הקרובה של המותג, כשלצידה יהונתן מרגי וריף נאמן.

כידוע, פורסם כי עונה שלישית של הסדרה המצליחה "להיות איתה", שאף יוצאת בקרוב בגרסה אמריקנית בארה"ב, כרגע לא על הפרק, אלא אם כן תתקבל החלטה אחרת בחודשים הקרובים. כששאלנו את סלע בנושא, היא מיהרה להרגיע: "זה נכון אבל ההרגשה טובה סה"כ, בשביל לשבת ולכתוב סדרה צריך לשבת על זה ברצינות ולהתמקד בזה וזה יכול לקחת שנה ושנתיים ויותר. אסי ואני כל הזמן בעשייה ואסי כל הזמן עובד ופשוט אין לו את הזמן לעשות את זה, זו האמת".

ובלי קשר, איך זה לעבוד עם מרגי ולהיות איתו על הסט?

"תמיד כיף לחזור לעבוד עם מרגי. מרגי הוא כמו אחי הקטן, אני אוהבת אותו ותמיד שמחה לעבוד איתו ולפגוש אותו".

View this post on Instagram

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

איך את ואסי ממציאים את עצמכם כל פעם מחדש עם כל כך הרבה תכניות ברזומה?

"עובדים קשה, עושים מלא פגישות תוכן, מלא חשיבה ומנסים שזה יעבוד".

הוא קנה דירה לידך - זה מכוון?

"הוא קנה דירה בבניין שלי, קומה מעליי וברור שזה בשיתוף פעולה בינינו ואני מאוד מרוצה מזה. הוא החבר הכי טוב שלי, זה הכי כיף בעולם שהוא קרוב אליי".

אז יהיו ארוחת ערב משפחתיות?

"סביר להניח שהוא כל היום ישרוץ אצלי בבית, זה בטח מה שיהיה, זה כיף. אבל גם בלי שנגור בשכנות אנחנו כל היום ביחד אז זה לא ממש משנה".

View this post on Instagram

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

מה הפך את איתי לוי, שהצטרף העונה לשופטי 'הכוכב הבא לאירוויזיון', להיות כל כך אהוב?

"אני חושבת שהוא פשוט בנאדם שכיף לאהוב אותו, מצחיק, הומור עצמי, כריזמטי, אינטליגנט, מוזיקאי מדהים, אז למה לא לאהוב אותו?".

יש לך שופט פייבוריט?

"אוהבת את כולם, כולם חברים טובים שלי".

יש לך פייבוריט מהמתמודדים?

"יש כמה שיותר טובים מהשאר באופן טבעי כי העונה התברכנו במתמודדים שהם מפחידים וזה קשה. אין אחד מעל כולם, יש כמה מאוד מאוד בולטים העונה".