כמעט שנתיים עברו מאז דניס רוסקוב והדר ברייר עמדו מתחת לחופה, כשהכירו בעונה השלישית של התוכנית "חתונה ממבט ראשון". מאז הם הספיקו להתאהב אחד בשנייה על המסך, מול כל עם ישראל, חשפו את הקשיים שחוו בתחילת הקשר וגם את הרגעים המאושרים יחד.

בתום צילומי התוכנית, השניים הגיעו להחלטה שהם רוצים להישאר יחד ועברו לדירה משותפת. מאז הם כיכבו יחד בקמפיין משותף, צילמו אינספור סרטוני טיקטוק זוגיים, הופיעו יחד בהשקות והציגו זוגיות דביקה במיוחד.

אבל כמו כל דבר טוב, גם הזוגיות הזו הגיעה לסיומה. היום (שני) הדר חשפה בפוסט שפרסמה באינסטגרם, על ההחלטה שלהם להיפרד. 

הדר ודניס (צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת)
הדר ודניס ב"חתונה ממבט ראשון" | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת

"כשהגעתי לתוכנית חתונמי, עוד בתקופת המיונים, היה לי ברור לאיזו מטרה אני מכוונת", פתחה הדר את הפוסט. "שבעתי מדייטים ריקים, ממערכות יחסים שלא מובילות לשום מקום, שבעתי מאכזבות ושברון לב. ידעתי שאני מכוונת למשפחה משלי. משלנו. לשמחתי התמזל מזלי ופגשתי את דניס בתוכנית, מה שהוביל לקשר שלנו, כמעט שנתיים של חברות נפלאה".

"אבל, בתוך תוכי כרסם בי החשש שאנחנו רוצים דברים שונים, בעתיד הקרוב או בכלל", חשפה. "אם זה משיחות שעשינו, או כפועל יוצא מדרך מחשבותינו, או מהפירוש של כל אחד מאיתנו של "מהו אושר?". ואני בחרתי. אני בוחרת להיות מאושרת בדרכי, אני בוחרת לא לזנוח ולו לרגע את המטרות שהצבתי לעצמי, אני בוחרת בשותפות שתוביל אותי, אותנו, למשפחה".

"כן, הכמיהה עודנה קיימת ומתעצמת, אז החלטנו להיפרד. החלטה משותפת שמגיעה בלב שלם וממקום של השלמה. דניס אדם מקסים, צר לי שדרכינו מתפצלות, אבל משהו שלקחתי מהתוכנית הוא לא לוותר על עצמי. ונכון שיחסים זה עולם של פשרות, אבל לצערי יש פשרות שלא ניתן לבצע".

View this post on Instagram

A post shared by Hadar Brayer (@hadar.brayer)

ברייר חשפה בפוסט כי עזבה את דירתם המשותפת ועברה להתגורר אצל אחותה:

"את השבוע האחרון אני מעבירה אצל אחותי בגן יבנה (מצאתי עיתוי, אבל אין עיתוי מתאים לפרידה כמו גם למבצע צבאי, מסתבר ולהבדיל). אני מזדהה עם תושבי הדרום והעוטף ומלאת הערצה כלפיהם על ההתמודדות האיתנה שלהם מול השגרה הסוריאליסטית הבלתי נתפסת הזו שהם נאלצים לחיות בה. יחד עם זאת, אני מתחילה שוב בדרך חדשה, אך הפעם אני סמוכה ובטוחה שאזכה בשאהבה נפשי. אני אופטימית, ומחבקת את העבר, את ההווה ויודעת שאזכה לחבק את העתיד ולקבל חיבוק בחזרה". 

הדר ברייר ודניס רוסקוב מבלים, יוני 2020 (צילום: אלון חן)
בימים יפים יותר. הדר ודניס | צילום: אלון חן