"יחד יש להם שמונה תארים", צעק הפרומו על פרק החתונה של ניר פור ודוקטור הגר משה ב"חתונה ממבט ראשון", וגרם למאות אלפי צופים לשאת עיניים וציפיות גדולות אל עבר הזוג המשודך. כבר בירח הדבש במוסקבה, קשיים החלו לצוץ, וככל שהתקדמה העונה הקשר בין השניים נראה היה אבוד. בפרק האחרון של העונה, המומחים גילו לנו שלמרות הכל ובזכות פרידה שעברו עם תום הצילומים - ניר והגר התאהבו ומתפקדים כזוג לכל דבר ועניין.

מאז השניים הספיקו כבר לקטוף קמפיין ענק ומשותף, להתראיין לכל גוף תקשורת, ניסו לזכות במיליון ב"מי רוצה להיות מיליונר" וכן גם שיתפו אינספור רגעים ותמונות ברשתות החברתיות. הבוקר, שנה אחרי שהכירו, לא הצלחנו להתעלם מהפוסט של ניר.

"זאת התמונה הראשונה שאני צילמתי, בדיוק לפני שנה. זה היה הסלפי הראשון שלנו ביחד, מיד כשהחזירו לנו את הטלפונים ולפני שעלינו לטיסה שהובילה להרפתקה מטורפת", סיפר ניר לעוקביו וסיפק תמונה שלו ושל הגר על מונית במוסקבה. "אני זוכר את הרגע הראשון שראיתי אותה. ראיתי את העוצמה, את הנוכחות, את הכוח... ואת הלב".

View this post on Instagram

A post shared by Nir Pour (@nirpour1) on

והיום, שנה אחרי, אני עדיין בחיר ליבה. אז לך, בחירת ליבי, האישה שאיתי, תודה. תודה על ההכלה, תודה על ההובלה, תודה על השאיפה המתמדת להתקדם ותודה על השנה.. אחת מהיפות שחוויתי. וכמובן, לשנים רבות כאלו, שיהיו טובות עוד יותר, מפתיעות ומרגשות.. ובעיקר אוהבות". אמן.