"אני עוברת גירושים לא פשוטים. אני מסורבת גט. שנים ארוכות סבלתי מאלימות מילולית קשה. השפלות, מניפולציות, שקרים. שנה אחרי שנה שהוא היה מוריד אותי, מדכא אותי, משפיל אותי. ככל שהקטין אותי, גדל והתחזק בעצמו. המילים עוד מהדהדות לי בראש, הפגיעות עוד חותכות את הלב. צלקות צלקות בנפש". את הפוסט הזה פרסמה נטע דנינו, כוכבת "הרווק" עם דודו אהרון שהתפרסמה לאחר שהשתתפה בריאליטי, לפני שבועות ספורים.

דנינו חשפה את סיפורה האישי באומץ רב. היא התחתנה עם בחור אלמוני שאת פניו מעולם חשפה ברשתות החברתיות ואיתו הביאה שני ילדים לעולם. עשרות אלפי עוקביה של נטע הופתעו מחשיפתה על הגירושים הקשים שהיא עוברת, ובראיון ל"פאולה וליאון" שהיא העניקה לאחרונה היא אף חשפה כי: "זה כן הגיע לאלימות פיזית, לא אמרתי את זה. זה לא היה נעים בכלל. הייתה גם אלימות כלכלית. היו איומים של 'את לא תראי ממני כסף, לא אביא לך'".

נטע דנינו פסקר (צילום: רן יחזקאל)
דרך חדשה. דנינו | צילום: רן יחזקאל

כעת נודע כי בצל הקושי הרב שהיא עוברת, דנינו החליטה לצאת לסדרת הרצאות בנושא אלימות פיזית ומילולית כלפי נשים, יחד עם אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי. דנינו תחשוף בהרצאה את סיפורה המלא ובתגובה לכך אמרה לנו כי: "ההרצאה שלי היא ניתוח מעקפים בלי הרדמה. זו הרצאה מרגשת, ממגנטת, עצובה, אופטימית ובעיקר, מעבר לסיפור הכואב, היא נוגעת בנושאים מאד משמעותיים לחיים בכלל ולבחירות. בחרתי במשרד היח"צ לימור כרסנטי, שמאחוריה בניית עולם תרבות של הרצאות ותכנים של טאלנטים".