הדוגמנית רוסלנה רודינה הגיעה לאולפן  של אופירה וברקוביץ', הצליחה להוציא ממי שהייתה החברה הכי טוב של האקס המיתולוגי הרבה אמוציות וכמה זכרונות מרגשים. בראיון ששודר הערב (שישי), שיתפה אסייג בהיסטוריה שלה ושל רודינה. "היינו ביחסים מאוד קרובים, אבל מאז גם היינו בנתק. אני הייתי בצד של אייל גולן, היא כמובן עם משפחתה. הערב היא הסכימה להגיע לאולפן ולדבר איתנו. נשבעת שאני מתרגשת, לא קל לי". 

"זה לא סוד אני בנתק מאוד קשה עם אייל גולן", המשיכה אסייג והעלתה זכרונות ממפגש הסולחה ביניהן ומהימים בהן היו חברות, "התחבקנו והיו דמעות. אני הייתי בלידה של יאן שנייה אחרי שהוא יצא לאוויר העולם, היא עשתה אצלי קידוש וחגים והעברנו שבתות ביחד".

אז למה מכל הטוב הזה יצא בעצם סכסוך? אופירה טענה שרוסלנה כעסה עליה, ורוסלנה ניסתה להסביר: "האמת שזה לא היה כזה סכסוך, אתם אוהבים לעשות רעש בתוכנית שלכם, ונאמר איזה משהו שלא היה מכוון אלי".

רוסלנה התייחסה לראיון שערכו השניים עם משה פרץ, במהלכו שאלה אסייג את פרץ אם קשה לו עם מעריצות, וציינה שלרודינה כן קשה עם מעריצות. "היא הייתה חייבת לדחוף, ישר העלתי על זה פוסט", אמרה הדוגמנית, "למה התעצבנתי? קודם כל כי זה לא נכון, אבל גם כי בזמנו עניין הפרידה היה מאוד מתוקשר והורדנו פרופיל. פתאום באה אופירה ופותחת".

רוסלנה רודינה ואופירה אסייג נפגשות באולפן (צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ", קשת 12)
מתוך "אופירה וברקוביץ'" | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ", קשת 12

אבל כנראה שרודינה לא באמת יודעת מה קורה לאסייג כשהיא פותחת, כי כשברקוביץ' העז לשאול את רודינה מי יותר צ'ילבה, היא או דניאל גרינברג, הנוכחית של אייל גולן, החליטה אסייג לענות במקומה. "אני ואייל גולן נאלצנו להסתכסך בגלל גורמים שלא נוח להם שיהיו אנשים ליד אייל גולן. זה מספיק נוח או שאתה צריך תרגום?", אמרה, "בתקופה של רוסלנה אף אחד לא הסתכסך עם אייל גולן, אני מספיק ברורה?".

רוסלנה הבהירה שהיא לא מעוניינת שיקשרו אותה יותר לאקס המפורסם, והגיבה לאמירות הטוענות שהיא יצאה עשירה ממערכת היחסים איתו. "אני ואייל הורים של יאן ונישאר כל החיים", אמרה, "אני לא קשורה לאייל יותר, אני לא בצל שלו, אני לא מאחוריו ולא קשורה לכל הסכסוכים שמתנהלים איתו. נורא אכזב אותי שתמיד שמים עליו כותרת ואיכשהו אני תמיד קשורה. נפרדנו, די, מספיק. שחררו. אין לי מה להגיד מה יצא לא יצא לי, בסופו של דבר יצאתי אמא עם יאן לעולם חדש והייתי צריכה להפשיל שרוולים ולעבוד נורא קשה".

במשך כל הראיון ניסה ברקוביץ' להתסיס את השיחה ולסחוט מרודינה אמירה לגבי דניאל גרינברג. בשלב כלשהו, אמר כי קרש הקפיצה שלה היה אמנם גולן, אבל כל מה שהיא עושה היום זה לגמרי שלה. "תראי את החברה שלו עכשיו, חתיכת מקפצה", עקצה אופירה, ורודינה חייכה חיוך גדול וענתה "כל אחד ומה שהוא בחר, בוא נחזור לדברים רלוונטיים".

העבודה הקשה אכן השתלמה לרודינה, שהפכה לדוגמנית עסוקה מאוד ומככבת בשמונה קמפיינים אחד מהם  הוא לחברת ההלבשה התחתונה "פמינה". שם כזכור, רודינה נקלעה לסערת האש בין פמינה, סיון קליין ועדי הימלבלוי, אותה החליפה בקמפיין. "אני מאוד מבינה אותה"' אמרה רודינה בתגובה לסערה, "היא הייתה אחרי לידה, קבעו לה תאריך נורא צמוד ללידה, היא לא חזרה לעצמה והיא רצתה לקחת את הזמן לעצמה. בסופו של דבר החברה מתנהלת,יש לי סוכנת שהכל עובר דרכה, זה לא קשור אלי. אמרתי' וואו, איך אני קשורה? איך עוד פעם אני נכנסת למקום הזה?'. אם אני לא ארגיש טוב עם הגוף שלי ברור שאני לא אעשה, זה לא שהזיזו את עדי כדי לקחת אותי. אין קשר".

בין הקמפיינים, שיעורי המשחק הפרטיים והאודישנים, רוסלנה גם מטפחת חיי זוגיות עם איתי פז. למרות שעברו שלוש שנים מאז הכירו, היא לא מתקשרת את מערכת היחסים ברשתות, בניגוד לאביו של בנה. "אני לא צריכה להבליט את הזוגיות שלי בשביל כותרות", אמרה, "אני לא מייחצנת את הזוגיות שלי, אני חיה את העולם האמיתי. אנחנו לא מתחבאים ולא צריך להכיר אותו. הוא לא שחקן או דוגמן, הוא לא מהתחום בכלל. בחרתי בתעשייה קשה, הוא יודע לכבד ולפרגן, אבל הוא לא שייך למקום הזה. אני בחרתי בעולם הזה, ידעתי לאן אני נכנסת ועם מה אני מתמודדת והוא לא".