גל גדות עם סיגריה (צילום: מתוך האינסטגרם של אסי עזר)
מעשנת. וונדר וומן | צילום: מתוך האינסטגרם של אסי עזר

תמונות וסרטונים (ופרחים) מחגיגות יום ההולדת של רותם סלע הציפו הבוקר את הרשתות החברתיות בהרבה חיוכים ונישוקים. יעל גולדמן העלתה תמונות, גם לירון ויצמן פרגנה, שי-לי שינדלר נכחה עם סטייל, גל גדות נישקה חזק וגם אסי עזר, החבר הכי טוב והצלע המשלימה של סלע פירגן בסטורי עתיר תמונות - אבל המעריצים הבחינו בפרט מעניין במיוחד.

ברכה מרגשת - יש, חברות קרובות מחובקות - יש, ומה עוד מצאו העוקבים הנאמנים בסטורי של אסי ומיהרו לשלוח לנו? גל גדות, הוונדר וומן שלנו ושל עוד רבות אחרות מסביב לעולם צולמה, להפתעת לא מעטים, כשהיא מאפרת סיגריה דקיקה על הרצפה.

נכון לכתיבת שורות אלו, עברו פחות משעתיים מהרגע שבו התמונה עלתה לאינסטגרם של עזר אך התגובות החלו לזרום אלינו בזו אחר זו ובמהירות מסחררת. הטענה העיקרית: גדות משמשת מודל לחיקוי לכל כך הרבה אנשים, נשים וילדות - אז למה לעזאזל היא מצולמת עם סיגריה?

שיעור המעשנים בישראל עומד על כ-20 אחוזים, אז אנחנו בטח שלא ממהרים לשפוט את גדות שכך מתברר, אוהבת להדליק לעצמה סיגריה מפנקת באירועים מיוחדים. מיותר לציין שהופתענו לראות את התיעוד כי באמנה הדמיונית שהסלבס הקימו - אין סיגריות ברשתות החברתיות.

מטעמה של גל גדות טרם התקבלה תגובה.

 

יום הולדת לרותם סלע (צילום: מתוך האינסטגרם של יעל גולדמן פפר)
חוגגת לבסטי | צילום: מתוך האינסטגרם של יעל גולדמן פפר