עדן פינס (צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram)
למבוגרים בלבד. פינס בתמונות שפרסמה. שיער: אור צעירי | צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram

לפני שניגש ישר לעניין עצמו, נסביר לכל מי שמעל גיל 18 ועדיין לא שמע על אפליקציית "Only fans" במה בדיוק מדובר ואיך זה עובד. הרשת החברתית החדשה מציעה למי שפותח חשבון גם להרוויח כסף על כל עוקב: מדובר על אפליקציה בה מעלים תוכן למבוגרים בלבד ומי שמעוניין לעקוב ולראות תמונות של מושא הערצתו, יאלץ לעשות מנוי לאותו חשבון ולשלם כסף על מנת לצפות בתוכן הייחודי.

בישראל אמנם האפליקציה עדיין לא הפכה למדוברת במיוחד, אך כוכבים מעבר לים כבר שם ומצליחים להרוויח מאות אלפי דולרים בזכות עוקבים מסורים שמעוניינים לראות צד נוסף בהם. טייגה, קיילי ג'נר ועוד רבים מתפעלים חשבון ב"Only fans" ומפרסמים שם עירום מרומז ואפילו יותר, ומי שהחליטה להצטרף לסנסציה היא לא אחרת מעדן פינס.

עדן פינס (צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram)
15 דולר ותוכלו לצפות בתמונות. עמוד ה"אונלי פנס" של עדן | צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram

בסוף השבוע האחרון הכריזה פינס כי גם היא פתחה חשבון ב"Only fans" ומי שרוצה לעקוב אחריה ולראות את התוכן שהיא מפרסמת שם, יאלץ להיפרד מ-15 דולרים מיד חודש. פינס עוררה עניין רב סביב הצעד שעשתה ורבים גינו אותה על כך שהיא פתחה פרופיל ותגלגל כסף מתמונות חושפניות שהיא תפרסם שם.

עדן פינס (צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram

בשיחה עם mako סלבס הבהירה פינס את ההחלטה לפתוח חשבון באפליקציה המדוברת. "חשפתי לאפליקציה הזו דרך חברים, ודרך פנייתם אלי אישית באינסטגרם, היא עובדת אחרת מהאינסטגרם. אתה בונה פרופיל עם תוכן מיוחד לפי בחירתך, וכדי לעקוב צריך לשלם. אפשר לעשות מנוי חודשי או שנתי".

"יש עולם חדש ושלם של תוכן מעניין שאפשר ליצור, ולהיות מתוגמל בהתאם", הוסיפה פינס בתגובה. "ואת זה הבינו לפנינו יוצרי תוכן, דוגמניות, שפים, זמרים, ספורטאים גדולים וטובים שכבר שם. עכשיו תורנו".

בסטורי שפרסמה הדוגמנית בדקות האחרונות, היא הבהירה כי לאו דווקא מדובר בתוכן פורנוגרפי שהיא תפרסם ובתמונות עירום. "כשאני אומרת 'תכנים אקסקלוסיביים' אני ממש לא מתכוונת לעירום. זה לא משהו שהייתי מתביישת לפרסם באינסטגרם או בפרסומות. אני דוגמנית, זוכרים?".

"אני אעלה שם תכנים מגוונים, שונים ואחרים, מה שלא תמיד מצליחה לפרסם כאן באינסטגרם. צאו מהבועה, כנסו לאפליקציה ותחקרו קצת. לפני שיוצא לכם הישראלי החסוד ובמקום לשפוט ולקטלג אותי, תראו בעצמכם שאפשר ליצור עולם שלם של תוכן ייחודי שממש לא מתחיל ונגמר בפורנוגרפיה".

עדן פינס (צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram)
"לא מתחיל ונגמר בפורנוגרפיה" | צילום: מתוך האינסטגרם של עדן פינס, מתוך instagram