את תהליך הפרידה והחזרה של מעיין אדם ואסיף אלקיים ראינו כמעט בשלמותו. כחלק אינטגרלי מפאנל "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12), על הפרידה אדם סיפרה בדמעות באולפן. אחר כך שמענו את הצד של אלקיים על פירוק היחסים בבית "האח הגדול" וגם את הידיעות על הקאמבק קיבלנו מהזוג באופן אישי.

בזמן שכולנו תולים את התקוות שלנו בזוג המתוק הזה, מזל שאופירה אסייג, שתמיד מקפידה להגיד את האמת ואת כל האמת, מזכירה לזוג (וגם לנו) את כל מה שאסור לשכוח בזמן שההתאהבות עדיין טרייה. למי שהספיק לשכוח, גם אופירה אסייג וגילי מנקין, בן זוגה ואב שלושת ילדיה, הודיעו על פרידה ותוך זמן קצר גם עם קאמבק.

"גילי צופה בנו בזמן שאני נותנת לך את הטיפ הזה", סיפרה אופירה היום בבוקר למעיין, דקות אחרי שסיפרה על התחושות שמלוות אותה יום אחרי ההודעה הדרמטית. "כל חילוקי הדעות נדחים בעוד חודש חודשיים. שום דבר לא משתנה".

View this post on Instagram

A post shared by Asif Elkayam | אסיף אלקיים (@asif_elkayam) on

"עץ עקום לא נעשה ישר. מה שלא הסתדר בינהם אז, לא יסתדר גם היום", הוסיפה אופירה, "אני אומרת לך רק את האמת, אם אתם מסתדרים זה זה אבל אם לא אז לא. את צריכה לבקש את כל מה שאת רוצה ממנו כתוב עם חותמת".

"ראיתי אתמול את הבשורה על הקאמבק, כתבתי מברוק וגם הזמנתי את הזוג אליי הביתה. אני אומרת לך, כמישהי שמבוגרת ממך ביממה: מתוקה שלי, מה שלא הסתדר אז, לא יסתדר היום". אמרה אסייג והמשיכה: "אל תאמיני לשום דבר באמצע הלילה - כל ההצהרות צריכות להיות חתומות ושיהיה גם עורך דין". 

View this post on Instagram

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on